9000 TL Sistem önerisi

• Konuyu başlatan Arrda
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 656

Arrda

Centipat
Arkadaşlar öncelikle sadece oyun oynayacağım. Render falan onlarla hiç işim olmaz. Şöyle içinde i5 10400F ve 2060 sistem önerirseniz sevinirim. Parçalar kaliteli olsun lütfen.

Kardeşim kendin toplamak yerine Vatan veya İtopya'dan hazır sistemlere bakabilirsin.
Müthişsin zehir he...

Aydınlatayım:
1-Vatan kazıktır.
2-Kullanılan parçalar çoğunlukla saçma sapan olur.
3-Kaliteli bir sistem çıkar 2 gün sonra stok biter ve saçma sapan bir şeye dönüşür.

Kasa: ZALMAN N5 MF 4x120mm RGB FANLI MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Hangi indirim 2070S'in 4500 TL olduğu görülmüş? Hadi diyelim oldu i5-10400F ile darboğaz olacaktır.

İndirim: Her cuma incehesap.com'da ''Gaming Gecesi'' adı altında indirimerl mevcut. Bırak ekran kartını belki diğer parçaları bile daha ucuza getirebilirsin.
Birkaç hafta önce Asus Dual Evo 2070S 4000 TL'ye kadar düştü. Bugün ise MSI 2070S Gaming X 4800'e düştü. Aynı şekilde diğer parçaları da indirimlerle birlikte alabilir.

Kaynak için buraya bak. 2070 ile bile darboğaz oluyor.

Kahkaha atmana kahkaha atılsaydı atardım.
Birkaç hafta önce Asus Dual Evo 2070S 4000 TL'ye kadar düştü. Bugün ise MSI 2070S Gaming X 4800'e düştü.
Takip etmiyorum indirimleri o zaten önemli değil peki darboğazı ne yapacaksın?

''Peki bu işlemci, daha düşük diyebileceğimiz RTX 2070 ekran kartıyla birlikte nasıl bir performans sergiler derseniz ilk testimizi Battlefield 5 ile yaptık. Görsellerde gördüğünüz gibi 1080P çözünürlükte darboğaz yaşadığımız sahneler baya oldu, fakat 2K çözünürlükte ise bir sorun yaşamadan kullanabildik.''

Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak için buraya bak. 2070 ile bile darboğaz oluyor.

Kahkaha atmana kahkaha atılsaydı atardım.

Takip etmiyorum indirimleri o zaten önemli değil peki darboğazı ne yapacaksın?
Arkadaş 1080P monitörüm var diye bir şey demedi. Zaten 2070S 2K kartıdır. 1080P monitörü varsa 2060S alıp diğer parçaları yükseltebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı