9000 TL sistem önerisi

Bütçe
9000
Ölü soket olduğunu en basit insan bile anlar zira artık 1151 pin işlemciler değil, 1200 pin işlemciler satılıyor. Intel 1200 Pin'e geçiş yaptı. Hyper thread ise bir işlemcinin 6 çekirdek iken yüke girdiğinde 12 çekirdek olması. İşlemcilerde yazan iş parçacığı o işlemcinin yükte kaç çekirdek olabileceğini gösterir. Örnek olarak R5 3600 6 çekirdek fakat yüke girince 12 çekirdek olabiliyor. RAM'e gelince ise o RAM'lerin forumda tavsiye etmediğini görüldüm. Bir de 2060'tan evet memnunlar fakat o modelin ısınma sorunu var. Belli ki size linç atan adam da pek bilmiyor o modeli.
Zotac Gaming RTX2060 alınır mı? - Technopat Sosyal
2060 yerine başka ne önerilir ki?

Internetten alışveriş gerçekten güvenli mi ? Birde ben tek yaşıyorum çalıştığım için gelen ürünü kargo şubesinden alabiliyormuyuz bunun için ne yapmayılım.

Internetten alışveriş gerçekten güvenli mi ? Birde ben tek yaşıyorum çalıştığım için gelen ürünü kargo şubesinden alabiliyormuyuz bunun için ne yapmayılım.
Hepsiburada, sinerji, itopya vs bunlar güvenilir siteler hocam rahatlıkla alabilirsiniz. Şubeden alma olayı kargo firmasına göre değişiklik gösterebilir.

Attığım linkte SSD'den biraz kısıp bir de eğer imkanınız varsa bütçeyi de arttırabilirseniz bu fiyatta alabileceğiniz en iyi sistemlerden birisi bence.

Arkadaşlar monitör ve kasa için 9000 TL bütçem var duruma göre üstüne çıkılabilir. Toplayacağım sistem oyun ve genel kullanım amaçlı olacak ve uzun bir süre götürmesini istiyorum. Artık kafa karışıklığına son verip sistemi toplamak istiyorum ama topladıkdan sonra pişman olmak istemiyorum, bu yüzden bilen kişilerden yardım bekliyorum.
Işlemci

Ekran Kartı

Anakart

Ram

Ssd

Kasa ve Güç Kaynağı

Monitör

Bu şekilde sistemi toplamak istiyorum sizce nasıl olmuş ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar monitör ve kasa için 9000 TL bütçem var duruma göre üstüne çıkılabilir. Toplayacağım sistem oyun ve genel kullanım amaçlı olacak ve uzun bir süre götürmesini istiyorum. Artık kafa karışıklığına son verip sistemi toplamak istiyorum ama topladıkdan sonra pişman olmak istemiyorum, bu yüzden bilen kişilerden yardım bekliyorum.
Işlemci

Ekran Kartı

Anakart

Ram

Ssd

Kasa ve Güç Kaynağı

Monitör

Bu şekilde sistemi toplamak istiyorum sizce nasıl olmuş ?
Kasayı değiştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı