9000 TL'ye kadar laptop önerisi

Merhaba süreçte başıma geçenleri özetlemek gerekirse öncelikle MSI bravo alacaktım. Yabancı forumlar dahil özelliklerine göre fiyatının fazla olduğunu belirttiklerini gördüm ve indirime girdiği için ikinci tercih olarak Acer Nitro 5 aldım. PC dedikleri gibi hiç ısınmıyordu fakat performansı çok düşüktü özellikle CS:GO'da 100 FPS altı değer verdi. Ekranda yırltılma da olduğu için iade ettim sonrasında Monster'ın bu sene çıkardığı modelini arkadaşımda görünce tercih ettim. İki hafta oldu şu ana kadar herhangi bir sorun çıkarmadı.

Fikrini belirten herkese teşekkür ederim.
Hangi modelden bahsediyorsunuz?

Hangi modelden bahsediyorsunuz?

Monster A5 v15.10 modelini aldım.
PC 2 gündür açık aynı anda 2 oyun çalışıyor(biri bluestack üzerinden) ve internetten film izliyorum bir ara odadan çıktım geri döndüğümde PC kapandı sandım hiç ses gelmediği için. Elimi şöyle bir üstünde gezdirdim ufacık bir ısınma bile yok.

Diğer sefere üstüne biraz daha para koyabilirsem MSI markasını kullanmak istiyorum.

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
Merhaba süreçte başıma geçenleri özetlemek gerekirse öncelikle MSI bravo alacaktım. Yabancı forumlar dahil özelliklerine göre fiyatının fazla olduğunu belirttiklerini gördüm ve indirime girdiği için ikinci tercih olarak Acer Nitro 5 aldım. PC dedikleri gibi hiç ısınmıyordu fakat performansı çok düşüktü özellikle CS:GO'da 100 FPS altı değer verdi. Ekranda yırltılma da olduğu için iade ettim sonrasında Monster'ın bu sene çıkardığı modelini arkadaşımda görünce tercih ettim. İki hafta oldu şu ana kadar herhangi bir sorun çıkarmadı.

Fikrini belirten herkese teşekkür ederim.
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı