9000 TL'ye kadar laptop önerisi

1TB+240 GB SSD.
Maalesef kronik ısınma sorunlu.

Nitro 5 öneririm.

Kesin kararın laptop almak mı? 9000 TL çok bir para ve laptoplar bayağı pahalı. Masaüstü PC toplamanı tavsiye ederim ama yine de sen bilirsin.
evet, taşınabilirlik açısından dizüstü bilgisayar istiyorum.
Konu açacaktım sen açmışsın. :)
:D :D

Evet aklıma Lenovo markası var. Fakat fan konusunda ve ısınma konusunda problemleri var denilliyor? Gerçeklik payı var mıdır?
@neo1111 Adam laptop istemiş, Neden zorla soruyorsunuz.

Sessiz çalışan bir ürün istiyorsanız, MSI ve Lenovo'dan farklı bir ürün düşünmeyin.
MSI bravo 15 modeli laptopa bakmıştım. Hiç kulandınız mı ?

@Samotne Ciasteczka
Hakkında çok fazla karalama gördüm, Açıkcası Acer beni biraz ürküttü :D
1tb+240 GB SSD.
Öneri için teşekkürler kronik sorunlu diye duydum.
Maalesef kronik ısınma sorunlu.

Nitro 5 öneririm.
Acer'i çok kötülediler, hiç kullandınız mı ya da yakınınızda kullanan oldu mu ?

Bu en iyi tercih olur.
Diğer arkadaşta önermiş fakat fan ve ısınma sorunu var diyorlar. Hiç karşılaştınız mı?
Genel olarak hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Biraz fazla soru sormuş olabilirim. Malum öğrenciyken bu meblağlar fazla oluyor .D

Son düzenleme:
Bu pc de aklıma bayağı yattı. Hiç kullandınız mı ya da çevrende kullanan var mı ?
Bütçeyi arttırabilirseniz: Tulpar T5 V19.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Kasa kalite pek kaliteli olmayabilir ama soğutması iyi bir model diye biliyorum
Bütçeyi o kadar esnetebileceğimi pek sanmıyorum :(
MSI Bravo 15 A4DCR-255XTR modelini hakkında bilgisi olan var mıdır ?

Bu PC de aklıma bayağı yattı. Hiç kullandınız mı ya da çevrende kullanan var mı?

MSI Bravo 15 A4DCR-255XTR modelini hakkında bilgisi olan var mıdır?

Hayır ancak testleri var ve güzel bir laptop bu fiyata daha iyisi sanırım yok 9000 vermene gerek yok 8K ya 1650 Ti alıyorsun daha ne olsun
Hayır ancak testleri var ve güzel bir laptop bu fiyata daha iyisi sanırım yok 9000 vermene gerek yok 8K ya 1650 Ti alıyorsun daha ne olsun

Fiyatı 8.500 olmuş elini çabuk tut :D

Pc 2 gündür açık aynı anda 2 oyun çalışıyor(biri bluestack üzerinden) ve internetten film izliyorum bi ara odadan çıktım geri döndüğümde pc kapandı sandım hiç ses gelmediği için.Elimi şöyle bi üstünde gezdirdim ufacık bir ısınma bile yok.
Bu pc de aklıma bayağı yattı. Hiç kullandınız mı ya da çevrende kullanan var mı ?

MSI Bravo 15 A4DCR-255XTR modelini hakkında bilgisi olan var mıdır ?

Merhaba süreçte başıma geçenleri özetlemek gerekirse öncelikle MSI bravo alacaktım. Yabancı forumlar dahil özelliklerine göre fiyatının fazla olduğunu belirttiklerini gördüm ve indirime girdiği için ikinci tercih olarak Acer Nitro 5 aldım. PC dedikleri gibi hiç ısınmıyordu fakat performansı çok düşüktü özellikle CS:GO'da 100 FPS altı değer verdi. Ekranda yırltılma da olduğu için iade ettim sonrasında Monster'ın bu sene çıkardığı modelini arkadaşımda görünce tercih ettim. İki hafta oldu şu ana kadar herhangi bir sorun çıkarmadı.

Fikrini belirten herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı