9000TL bütçeyle Mimarlık için laptop tavsiyesi

Bütçe
7.500///9000 TL

Emksr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mimarlık öğrencisi için ne tür laptop önerirsiniz? Uzun yıllar kullanmak istiyorum.

Monster, Casper, Lenovo, HP gibi markalar öne çıkıyor sanırım.

NOT: Çok fazla ışıklı mışıklı olmasa daha iyi.

Şimdiden teşekkür ederim ☺️

Mimarlık için işlemci gücü daha önemli. O yüzden bu laptopu öneririm:
Bütçeyi çok aşıyorsa bu laptopu öneririm:
Monster Abra A5 V15.8.4 uygun olabilir.
Abra serisinden uzak durun.

AMD ekran kartlarından uzak durmanızı tavsiye ederim. Bütçe uygunsa RTX kart olsa daha iyi olur. İşlemci ve ekran kartı arasındaki bütçe dengesi de biraz sizin seçiminize kalmış. Bence öğrencilik yılları için bütçeyi ekran kartına yönlendirmek daha iyi olur.

AMD ekran kartlarından uzak durmanızı tavsiye ederim. Bütçe uygunsa RTX kart olsa daha iyi olur. İşlemci ve ekran kartı arasındaki bütçe dengesi de biraz sizin seçiminize kalmış. Bence öğrencilik yılları için bütçeyi ekran kartına yönlendirmek daha iyi olur.
9000 liraya RTX?

9000 TL'ye RTX ekran kartlı laptop paralel evrende var galiba. Ayrıca neden AMD ekran kartlarından uzak durulsun?
Son olarak mimarlık programları için işlemci daha önemli, ekran kartı değil.

Ben benim imza kısmında yazan laptopu kasım ayında indirimle 9.500 civarına almıştım ancak çoktan stoklar bitmiş. Gene de bulabilirseniz R7-R9 tavsiyemdir.
Mimarlık için işlemci gücü daha önemli. O yüzden bu laptopu öneririm:
Bütçeyi çok aşıyorsa bu laptopu öneririm:

Abra serisinden uzak durun.
9000 liraya bu MSI iyiymiş aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı