9000TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
9000
Yani bilgisayarın geri kalan; ekran, işlemci, kasa, SSD gibi parçaları önemsiz. Sadece ekran kartına bakarak laptop alınacak.

Ayrıca gösterdiğiniz laptopta ısı problemi var diye biliyorum. Daha detaylı bakılması lazım.
Asus Tuf'tan bahsediyorsunuz galiba. F serisi olan Tuf laptopların ısınma sorunu yok. Gayet iyi laptoptur.

Bu bütçe ile çok rahat 1660 Ti alınır. 1650 Ti almak saçma olur.

Dostum arkadaş laptop arıyor. Masaüstü alsaydı haklıydınız 1650 yerine 1660 alınırdı ancak bu laptoplarda diğer bileşenleri değiştiremediğinizden en düzgün olanını almak gerekiyor. Sadece ekran kartı iyi diye o laptop seçilmez. Detaylı bir araştırma gereklidir.

Yani bilgisayarın geri kalan; ekran, işlemci, kasa, SSD gibi parçaları önemsiz. Sadece ekran kartına bakarak laptop alınacak.

Ayrıca gösterdiğiniz laptopta ısı problemi var diye biliyorum. Daha detaylı bakılması lazım.

Hocam peki AMD 4600H olanında ısınma var mıdır? Saygılar...

Dostum arkadaş laptop arıyor. Masaüstü alsaydı haklıydınız 1650 yerine 1660 alınırdı ancak bu laptoplarda diğer bileşenleri değiştiremediğinizden en düzgün olanını almak gerekiyor. Sadece ekran kartı iyi diye o laptop seçilmez. Detaylı bir araştırma gereklidir.
Eğer kasası kötü olsaydı önermezdim zaten. Beni yanlış anladınız galiba. Bu laptopun kronik sorunu yok, ısınma sorunu yok, kasası da iyi. Sadece ekran kartına göre önermedim.

Hocam peki AMD 4600H olanında ısınma var mıdır? Saygılar...

Ben yakın zamanda araştırdım ve yok. Gerek taşınabilirlik olsun gerek pil ömrü olsun gayet önerebileceğim bir cihaz. Aynı kasanın içerisine RTX serisi ekran kartıda koyuluyor.

Eğer kasası kötü olsaydı önermezdim zaten. Beni yanlış anladınız galiba. Bu laptopun kronik sorunu yok, ısınma sorunu yok, kasası da iyi. Sadece ekran kartına göre önermedim.

Ben sadece sizin bakış açınıza ithafen söyledim. Siz 1660 Ti dururken 1650 olan bir laptop neden alınsın ki dediniz ve dediklerinizden o kısım yanlıştı. Laptopla alıp veremediğim yok yani :D

Geri
Yukarı