9000TL Laptop Önerisi

Bütçe
9000-9200TL
Herkes laptopları kötülüyor biri diğer Casper kötü Monster iyi diğeri diyor...
İstediğini alsın o senin görüşün.

Hem de nasıl olur?

Monster Abra'lar kötü yoksa bizzat belli başlı Monster Tulpar modellerini öneriyorum. Zaten Abra serisinden daha hayır gören görmedim eninde sonunda sıkıntı çıkartıyor.
Masaüstü toplasam daha iyi bir sistem mi oluyor bu bütçeye?

Stok sorununun çözülmesini beklerseniz evet ancak şuan için aşağı yukarı aynı olacaktır.

Masaüstü toplasam daha iyi bir sistem mi oluyor bu bütçeye?

Laptoptan dahaucuza 9000 TL indirime girmiş güçlü PC (site güvenilir)
Monster Abra'lar kötü yoksa bizzat belli başlı Monster Tulpar modellerini öneriyorum. Zaten Abra serisinden daha hayır gören görmedim eninde sonunda sıkıntı çıkartıyor.

Stok sorununun çözülmesini beklerseniz evet ancak şu an için aşağı yukarı aynı olacaktır.

Aynı değil GTX 1660'li PC 8200
Monitör ve klavye dahil.

PC'ye klavye dahil değil
Ama 17000 TL'den indirim var kaçırma bence

Gücü ve fiyatı yakın olur, ben olsam bu durumda laptop alırdım fakat sonradan ekran kartını değiştiririm derseniz masaüstü daha iyidir.
Hocam sonradan herhangi bir parçayı değiştirme/yükseltme şansım yok. Laptop alacağım sanırım ama önce ayrı bir konu açıp masaüstü toplama konusunu bilenlerin de bir fikrini alayım.

Edit: Laptop almaya karar verdim.

Arkadaşlar bir toplama yapayım, şu bilgisayarları önerdiniz:

Bunları öneren arkadaşlara (@koray105 @botstepz) için sorularım:
1- Satıcı güvenilir mi?
2- Soğutma, darboğaz, düşük performans vb. bir durum olur mu?
3- Verdiğim paranın karşılığını alır mıyım?
4- Sonradan fiyatın düşme durumu olur mu sizce?

Ben şunları buldum:

Benim bulduklarım için sorularım:
1- Arkadaşların attığı bilgisayarlar ve bunlar arasından hangisi daha alınasıdır?
2- Soğutma, darboğaz, düşük performans vb. sorun olur mu?
3- Paramın karşılığını alır mıyım?
4- Fiyatın sonradan düşme durumu olur mu?

Bilgisi olan ve cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler, biraz fazla soru sormuş gibi oldum ama geçen sene bir bilgisayar aldım ve bilgisayar yüzünden başıma gelmeyen kalmadı. Bu yüzden kendimi sağlama almaya çalışıyorum olabildiğince 🙂.

Stok sorununun çözülmesini beklerseniz evet ancak şu an için aşağı yukarı aynı olacaktır.

Hangi Tulpar'lar hocam onlar? Şu anda satışta olmadığı için ikinci el T7 V19.3 almayı düşünüyorum iyi midir?

Geri
Yukarı