9000TL sistem önerisi

Bütçe
9000
1 ay gibi 1 süre beklemeniz yeterli.
O zaman bekleyebilirim. Diğer parçaları kesin kararlaştırırım. Ekran kartını da duruma göre seçerim.
O zaman bekleyebilirim. Diğer parçaları kesin kararlaştırırım. Ekran kartını da duruma göre seçerim.
Diğer tüm parçaları kararlaştırıp satın alsam en son ekran kartını alsam olur mu? Acaba parçalarda değişiklik yapmamı gerektirecek bir durum ortaya çıkar mı?

Hocam siz iyiyi kötüyü fiyatına göre mi değerlendiriyorsunuz? Performansı iyi olmadıkça verdiğiniz para çöpe atmakla eşdeğer vaziyette.
O fiyata RTX 2060 almak büyük rezillik olur.
Ne almalıyız hocam şuan. 3060Tİ ekran kartları 10.000TL.
Kasayı ilk defa gördüm çok güzelmiş. Teşekkür ederim.
Beyaz seçeneği daha güzeldir. Emin olun.

Tam olarak aynı sistemi bende alacağım. Sadece, 100r yerine 101m almayı düşünüyorum. 10400F alacaktım ama 10400 alıp bir süre bekleyip sonra ekran kartı almaya karar verdim. Çünkü cidden şu an 2060 alınan parayla birkaç ay sonra 3060 vb. ekran kartları alınabilecek. Tercihler, seçimler en F/P olan ürünler şimdiden güle güle kullanın.
Edit: RAM'leri de farklı tercih ediyorum RGB istediğim için.

Güç kaynağı aşırı kötü. İşlemci fiyatına değmeyen işlemci. Konu sahibine çok daha iyi bir öneriyle geldim. Gösterdiğim özelleştirmelerle 7400 TL tutuyor. SSD'niz olduğu için SSD seçmedim.

Ekran görüntüsü 2021-01-27 224457.png

Hocam siz iyiyi kötüyü fiyatına göre mi değerlendiriyorsunuz? Performansı iyi olmadıkça verdiğiniz para çöpe atmakla eşdeğer vaziyette.

Ne almalıyız hocam şu an. 3060 Ti ekran kartları 10.000TL.

Beyaz seçeneği daha güzeldir. Emin olun.

Biraz bekleyin o fiyatı asla hakketmiyor RTX 2060 1 ay bekleyin yeni kartlar gelecek.

Güç kaynağı aşırı kötü. İşlemci fiyatına değmeyen işlemci. Konu sahibine çok daha iyi bir öneriyle geldim. Gösterdiğim özelleştirmelerle 7400 TL tutuyor. SSD'niz olduğu için SSD seçmedim.

Eki Görüntüle 855434
Önerinizde ki güç kaynağı hakkında iyi yorumlar okumadım ve kötü olduğu söyleniyor.H410 almaktansa B460 almak daha mantıklı değil mi?

Tam olarak aynı sistemi bende alacağım. Sadece, 100r yerine 101m almayı düşünüyorum. 10400F alacaktım ama 10400 alıp bir süre bekleyip sonra ekran kartı almaya karar verdim. Çünkü cidden şu an 2060 alınan parayla birkaç ay sonra 3060 vb. ekran kartları alınabilecek. Tercihler, seçimler en F/P olan ürünler şimdiden güle güle kullanın.
Edit: RAM'leri de farklı tercih ediyorum RGB istediğim için.
Teşekkür ederim :). Alacağınız ramlerin linkini atabilir misiniz?

Güç kaynağı hakkında iyi yorumlar okumadım ve kötü olduğu söyleniyor. H410 almaktansa B460 almak daha mantıklı değil mi?
B460 aynı fiyata var ama stoklarda olmadığı için eklemedim. Zaten OC yapılmayacağı için pek fark oluşmaz. Güç kaynağı çok iyi bir model değil ama sıkıntı çıkarmaz. Arkadaşın bütçesinde sadece güç kaynağı için 1600 TL ödemek mantıklı. değil. Ekran kartı stokları çok pahalı. Hazır sistemler bazı bütçelerde daha mantıklı. Eğer daha iyi bir model arıyorsanız XPG bakabilirsiniz.

Şu an zaten beklemekten başka çaremiz yok hocam maalesef. Keşke yeni ürün çıkarırken büyük bir stokla çıkarsalar.

Bende laptopu sattım sayılır. Alıcı maaşını çekip haftaya alacak PC'yi bende tetikte bekliyorum yeni kartlar için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı