900TL kulaklık önerisi

Bir ürünün kullananı çok olursa iyi yorum kadar kötü yorum da çok olur. Ayrıca değerlendirme ve yorum yapanların çoğu, memnun kalmayanlardan oluşur. Şahsen ben memnun kaldığım bir ürüne değerlendirme yapmıyorum.

Site güzel e benziyor. Ve kişisel görüşüm de ağır gibi duruyor. Günde 10 15 saat kullanılmaz gibi. 510BT son tercih olarak her şeye baktım ama bulamadım kafama göre bir şey. Hani 510 BT en iyisi olsa da JBL'den başka kulaklığa geçesim var.

Site güzel e benziyor. Ve kişisel görüşüm de ağır gibi duruyor. Günde 10 15 saat kullanılmaz gibi. 510BT son tercih olarak her şeye baktım ama bulamadım kafama göre bir şey. Hani 510 BT en iyisi olsa da JBL'den başka kulaklığa geçesim var.
Hocam 500 modelini kullandığınızı belirtmişsiniz. Kasa olarak 510 ile aynılar. Eğer 500den memnunsanız ve rahatsanız 510BT de tercih edebilirsiniz. Fakat çok uzun değil ped ömrü vesaire. Günlük 15 saat kullanmayla en az 1 aydan kısa sürede pedlerinin soyulacağını düşünüyorum.

Hocam 500 modelini kullandığınızı belirtmişsiniz. Kasa olarak 510 ile aynılar. Eğer 500'den memnunsanız ve rahatsanız 510BT de tercih edebilirsiniz. Fakat çok uzun değil ped ömrü vesaire. Günlük 15 saat kullanmayla en az 1 aydan kısa sürede pedlerinin soyulacağını düşünüyorum.

Ped ömrü bana 1yıl dayandı da bozulmaya başladı yavaş yavaş. Şarj almamaya başladı. Ped yırtılsın önemli değil de. JBL'den daha iyi bulabilirsem iyi olur.

Geri
Yukarı