900TL'ye kadar Wireless Gaming mouse önerisi

tarkkb

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2 yıla yakındır SteelSeries Rival 3 kullanıyorum. Boyu, yapısı falan benim elime çok uygun ama bayağı bir zamandır çift tık sorunu yaşıyorum. Masam çok büyük olmadığı için de masada kablonun kalabalığı olsun istemiyorum. Bu iki nedenden ötürü kablosuz bir mouse almak istiyorum. Kullandığınız veya önerebileceğiniz maksimum 900 TL'ye Wireless Gaming mouse var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıla yakındır SteelSeries Rival 3 kullanıyorum. Boyu, yapısı falan benim elime çok uygun ama bayağı bir zamandır çift tık sorunu yaşıyorum. Masam çok büyük olmadığı için de masada kablonun kalabalığı olsun istemiyorum. Bu iki nedenden ötürü kablosuz bir mouse almak istiyorum. Kullandığınız veya önerebileceğiniz maksimum 900 TL'ye Wireless Gaming mouse var mı?
Çift tık sorunu nedir ?

Aktif olarak Aerox 3 Wireless kullanıyorum. Rival 3 ile birebir aynı fiziksel yapıda. 2022 modeli biraz pahalıydı ama indirim kovalarsan 900'e bulursun diye düşünüyorum.

Rival 3'un wireless modeli alınabilir ama hem bütçenin çok altında hem de pil sorunu var. O yüzden Aerox serisi veya Prime Wireless almanız sizin için iyi olacaktır. Yalnız Rival 3 elinize tam oturuyorsa Prime Wireless büyük gelebilir o yüzden Prime mini Wireless da tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı