Çözüldü +907240724 numara İş Bankası'na mı ait?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vegapunk

Kilopat
Yer
Yatak
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
+907240724 numara babamı arıyor, iş bankasından aradıklarını ve anneme ulaşamadıklarını onunla görüşmek istediklerini söylediler. Garip bir numara olduğunu düşündüm ve tekrar geri dönüş yapılamadığını ve de telefon rehberinde "bilinmeyen numara" yazısını gördüm. Sizi de bu numaradan aradılar mı veya bu numara gerçek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
+907240724 numara babamı arıyor, İş Bankası'ndan aradıklarını ve anneme ulaşamadıklarını onunla görüşmek istediklerini söylediler. Garip bir numara olduğunu düşündüm ve tekrar geri dönüş yapılamadığını ve de telefon rehberinde "bilinmeyen numara" yazısını gördüm. Sizi de bu numaradan aradılar mı veya bu numara gerçek mi?

Evet

Screenshot_20211013-214011.png

Yaptığım tek şey, numarayı Google'a yazmak.

İş Bankası ile pek alakalı gözükmüyor.
Telefon Şubemize, Türkiye’den ve K.K.T.C.’den 0 850 724 0 724 ‘ü arayarak, yurt dışından ise +90 850 724 0 724 ’ü arayarak ulaşabilirsiniz.

Emin misiniz? Numara eksik gibi.

Ayrıca banka annenize ulaşamayıp babanızı nasıl arıyor? Saçmalık. 15 dakikada bir arıyorlar. KKTC'de farklı mı işliyor?

Eki Görüntüle 1188669
Yaptığım tek şey, numarayı Google'a yazmak.

İş Bankası ile pek alakalı gözükmüyor.
Telefon Şubemize, Türkiye’den ve K.K.T.C.’den 0 850 724 0 724 ‘ü arayarak, yurt dışından ise +90 850 724 0 724 ’ü arayarak ulaşabilirsiniz.

Emin misiniz? Numara eksik gibi.
Bende onu anlamaya çalışıyorum, numaranın başı 0850 ile başlamıyor. :)

İş bankası numarası gibi yapılmış dolandırıcılık üzerine bir telefon numarası. Açmayınız.
İtibar etmeyin o zaman kesinlikle. Engelleyin gitsin.
Numaranın başı 850 ile başlamıyorsa büyük ihtimalle bankanın numarasını taklit etmeye çalışan kişiler olabilir.
Numarayı açan babam ve kendi de tam düzgün anlatamadı. Ama annemin adını ve soyadını söylemiş, dediğine göre. Yardımlarınız için herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı