90x40 Mouse Pad Önerisi

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Masam küçük. 90x45 civarı bir şey. QP Prism 80x30 düşündüm ama monitörün ayaklarının ucuna gelecek ve sallanacak monitör, beni de kanser edecek. Bu yüzden tamamen kaplayan bir mouse pad düşünüyorum. QP Hexa düşündüm ama onunda desenini beğenmedim. Prism olsaydı kesin alırdım. Ucuza, kaliteli 90x40 mouse pad öneriniz var mıdır?

N11’de Xrades mouse padleri iyi gözüküyor. Önerir misiniz?

Selamlar Xrades 90x40 klasik siyah modelini aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Hiç koku olmadı. Belki bana böylesi denk geldi. Herhangi bir sorunu yok sadece hafif tozlanabiliyor. Odamı her gün havalandırdığımdan olabilir haftada bir kere bez ile siliyorum.

N11 yorumlarında çok fazla koku yapıyor şikayetleri var. Forumda kullanıp memnun kalanlar vardı.

Her yeni üründe koku oluyor hocam, çoğu kişide 1 gün sonra geçiyor diyor.

Selamlar Xrades 90x40 klasik siyah modelini aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Hiç koku olmadı. Belki bana böylesi denk geldi. Herhangi bir sorunu yok sadece hafif tozlanabiliyor. Odamı her gün havalandırdığımdan olabilir haftada bir kere bez ile siliyorum.

Rengi soluyor mu mesela siyahın? Öyle sorunları oluyordu

Xrades 70×30 mousepad kullanıyorum. Gayet memnunum koku sorunu olmadı mouse rahatlıkla kayıyor.

Kullandığım süre boyunca böyle bir durumla karşılaşmadım. İleride de böyle sorun olacağını düşünmüyorum. Fiyatına göre kaliteli duruyor.

Teşekkürler hocam yorumunuz için.

Alın geçin hocam. QP Prism kullanıyorum, bunun bir büyük hali. Geri kalanı aynı. Çok çok iyi bir mousepad.

Hocam bunun desenini beğenmedim. Prism çok hoşuma gitti onun da boyutu uymuyor bana.

Teşekkürler hocam yorumunuz için.

Hocam bunun desenini beğenmedim. Prism çok hoşuma gitti onun da boyutu uymuyor bana.
Hocam çok fazla görüntüye takılmayın. Zaten kullanırken sürekli bakmayacaksınız. Bu fiyata gerçekten kaliteli. Alın, pişman olmazsınız. Honeychomb stoklarda olmadığından önermedim, gelirse onu alabilirsiniz. Deseni gayet güzel onun.

Hocam çok fazla görüntüye takılmayın. Zaten kullanırken sürekli bakmayacaksınız. Bu fiyata gerçekten kaliteli. Alın, pişman olmazsınız. Honeychomb stoklarda olmadığından önermedim, gelirse onu alabilirsiniz. Deseni gayet güzel onun.

Başka bir öneriniz var mıdır bunlardan başka?

Geri
Yukarı