911 Operator nasıl oynanır?

R MR.X E

Hectopat
Makaleler
1
Sadece birkaç kez bitirebildim. Diğerlerinde sürekli bir şeyleri yanlış yapıyordum ve bölümü tekrar oynatıyordu. Sonra bıraktım. Neler yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz?

Olay yerlerine sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaşman gerek eğer ulaşamazsan puan kesiyor ve tekrar bölümü oynatıyor diye biliyorum birkaç moduda var eğlenceli oyun ben oynarken fena keyif aldım Steam'deki fiyatını çok pahalı buldum daha düşük olabilirdi ama fiyatını hak ediyor gibi.

Oyun başlar başlamaz kaynaklarını, envanterini ve paranı kontrol et. Envanterde kullanılmayan öge kalmasın, eksikleri satın al ve yeni ekipler kur.

Şehri kafanda parselle ve birimlerini ona göre dağıt, daha hızlı müdahake edersin. Gereksiz olaylara birim gönderme.

Olay yerlerine sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaşman gerek eğer ulaşamazsan puan kesiyor ve tekrar bölümü oynatıyor diye biliyorum birkaç moduda var eğlenceli oyun ben oynarken fena keyif aldım Steam'deki fiyatını çok pahalı buldum daha düşük olabilirdi ama fiyatını hak ediyor gibi.
İndirimde çok ucuz oluyor. 112 Operatör için aynısı söylenemez ama. Hızlı bir şekilde ulaşmaya çalışıyorum ama araçlar hemen gitmiyor ve başkaları da arayınca araç kalmıyor. Onları beklerken zaman kaybediyorum.
Gereksiz olaylara birim gönderme.
Ne gibi gereksiz olaylar mesela?

İndirimde çok ucuz oluyor. 112 Operatör için aynısı söylenemez ama. Hızlı bir şekilde ulaşmaya çalışıyorum ama araçlar hemen gitmiyor ve başkaları da arayınca araç kalmıyor. Onları beklerken zaman kaybediyorum.

Ben indirime denk gelmemiştim ve aldım ama verdiğim paraya üzülmüyorum çünkü hak ediyorlar eğlenceli hiç sıkılmadan oynadığım oyundur kendisi indirimli fiyatı kaç TL acaba?

Ben indirime denk gelmemiştim ve aldım ama verdiğim paraya üzülmüyorum çünkü hak ediyorlar eğlenceli hiç sıkılmadan oynadığım oyundur kendisi indirimli fiyatı kaç TL acaba?
Oyun gerçekten eğlenceli. En az 10-15 saat oynamışımdır. Geçen sene yaz indiriminde almıştım bende. İndirimde 2 ya da 3 TL'ydi galiba. DLC'ler ile beraber 10-11 TL'ye almıştım.

Hızlı davranmalı çağrıları cevaplamalısınız. Bölümlerin başında size emrinizdeki birimleri şehrin 4 bir yanına uygun şekilde yerleştirmeniz için fırsat veriyor sonra başlıyorsunuz. Şehrin her tarafını kontrolünüzde bulundurun ve haritayı her zaman kontrol edin.

%90 indirime giriyor oyun yani 2,40 TL oluyor.

Hızlı davranmalı çağrıları cevaplamalısınız. Bölümlerin başında size emrinizdeki birimleri şehrin 4 bir yanına uygun şekilde yerleştirmeniz için fırsat veriyor sonra başlıyorsunuz. Şehrin her tarafını kontrolünüzde bulundurun ve haritayı her zaman kontrol edin.

Bende şehrin her yerine gönderiyorum ama yine de bir şeyleri yanlış yapıyorum galiba.

Oyun gerçekten eğlenceli. En az 10-15 saat oynamışımdır. Geçen sene yaz indiriminde almıştım bende. İndirimde 2 ya da 3 TL'ydi galiba. DLC'ler ile beraber 10-11 TL'ye almıştım.
Teşekkür ederim arkadaşlar keşke indirimden bende yararlansaydım neyse yapacak bir şey yok ama eğlenceli oyun ben 24 TL verdiğime pişman değilim.

911'in aranmasına gerek olmayan veya yanlışlıkla aranan olaylar var. Onları boş bırak, kimseyi yönlendirme, bitmesini bekle. Sivillerin çözebileceği basit olaylar da bulunuyor, çözümü tarif edebilirsiniz, oyun her başladığında tüyolar zaten veriliyor. Kanun ihlali olmayan durumlarda arayanları aynı şekilde boş bırakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı