940M sistemde tüm Steam oyunları çok kasıyor

emies

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba geçen günlerde Ring of Elysium indirmiştim ve sistemim çok üstünde olmasına rağmen sürekli drop giriyordu ve bunun üzerine konu bile açtım. Bugün de CS:GO indirdim. Birkaç saniye 60FPS iken aniden 10/5 FPS değerlerine düşüyor. Ve ben ölünceye kadar bu durum devam ediyor. Human: Fall Flat, Stranded Deep, hele hele Just Cause 2. bu oyunların hepsini Steam üzerinden satın aldım ve hepsinde aynı sorun var. İşin komik kısmı ise Epic'den oynadığım Rocket League gram kasmıyor. Lütfen yardımcı olun Steam ile ilgili tüm başlatma ayarlarını vesaire denedim bilgisayarım ile alakalı olmadığını düşünüyorum.

İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-4210M CPU @ 2.60GHz 2.60 GHz.
Takılı RAM 6,00 GB.
GPU NVIDIA GeForce 940M.
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.

Bir de gameplay videosu bırakıyorum. Ekran kaydıyla alakası yok açıkken de aynı kapalıyken de aynı oyun. En düşük çözünürlükte bile aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklıklarına bakar mısınız? Epic Games'te olmaması garip geldi ama sıcaklık yüzünden de olabilir.

Ekran kartınızın sıcaklık değeri azsa bu yüzden oluyor olabilir.

GPU veya işlemcinin bakımlarını yapmayı deneyiniz.
Sürücüleri güncelleyiniz ya da temiz kurulum yapıp güncel sürücüler kurmayını deneyebilirsiniz.
Herhangi bir FPS gösterge programı açmadığınız için net bir şeyler söylemek zor olacaktır.
Ama sistem eskimeye yani güncel sistemlere yetişemiyor gibi görünüyor. (Tahmin)

Geri
Yukarı