940MX Driver Booster ile güncellemeden sonra FPS düşüşü

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar 3 hafta öncesinde driverlarımı hiç güncelleştirmemiştim; CPU, GPU ne varsa sabit diskime kadar 36 tane driver güncelleştirdim. Driver Booster programıyla bu hata ondan sonra çıkmaya başladı galiba...
LoL'de hiçbir sıkıntı yok, 150 FPS alıyorum ama CS:GO Valorant'ta 100 FPS alırken artık 30-20-40 FPS'lerde geziyor. Ne yapmam lazım? Lütfen şu konuya el atın.
Sistemim: NVIDIA 940MX ekran kartı, i7 6500, 12 GB RAM ve işlemcimin Intel HD 520 ekran kartı.
Not: Şu konuyu çözmek için istediğiniz tüm ama tüm yöntemleri yapacağım, saygılar...

Evet, kısmen doğru anlamışsınız, 2. linkte grafik bileşeninizin sürücüleri var onu indirip direkt kurabilirsiniz.

Driver Booster programının içine girdim hocam eski sürüme dön diye bir şey vardı güncelleştirdiklerimin hepsine geri don yaptım. Olur mu sizce? Yoksa yine de DDU ile kaldırıp kurayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster programının içine girdim hocam eski sürüme dön diye bir şey vardı güncelleştirdiklerimin hepsine geri don yaptım. Olur mu sizce? Yoksa yine de DDU ile kaldırıp kurayım mı?
En temizi DDU ile sürücüyü kaldırmaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Driver Booster vakalarında direkt temiz kurulum öneririm. Zira söylediğim gibi silseniz de kalıntıları sistemi büyük zararlar veriyor.

Olmayan ses kartının sürücüsünü kuran, 2016'da desteği biten ekran kartının 2019 sürüm sürücüsünü kuran bir yazılımdan bahsediyoruz.

Temiz kurulum yapın. Bir dahaki sefere de sürücülerinizi el ile, manuel olarak kurun.

Dediğim gibi sadece GPU sürücüsü değil bir sürü sürücüyü güncelemişsiniz, hepsini kaldırmakla uğraşmak yerine temiz kurulum yapın. Umarım dersininizi almışsınızdır.

Aldım hocam teşekkürler
Hocam, Driver Booster vakalarında direkt temiz kurulum öneririm. Zira söylediğim gibi silseniz de kalıntıları sistemi büyük zararlar veriyor.

Olmayan ses kartının sürücüsünü kuran, 2016'da desteği biten ekran kartının 2019 sürüm sürücüsünü kuran bir yazılımdan bahsediyoruz.

Temiz kurulum yapın. Bir dahaki sefere de sürücülerinizi el ile, manuel olarak kurun.

Teşekkürler tek çare format

Yeni konular

Geri
Yukarı