940MX düşük FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

MaceraciErkan

Hectopat
Daha fazla  
Sistem özelliklerime rağmen oyunlarda en fazla 40 FPS alıyorum. Yeni format attım ve format atmadan önce bu kadar düşük FPS'i hiç görmemiştim neden bu kadar düşük FPS aldığımı açıklayabilecek var mı? (Sadece Minecraft'da değil diğer bütün oyunlarda aynı. )
1.png
2.png
2020-01-14_17.32.18.png

FPS Düşüklüğüyle alakası olmayabilir ancak Windows 10 Solid Share Edition değil de normal Windows 10 kullanın. Çünkü böyle 3. parti modifiye edilmiş Windows sürümlerinin içinde kötü amaçlı yazılım olup olmadığını bilemezsiniz.

Driver ku
Sistem özelliklerime rağmen oyunlarda en fazla 40 FPS alıyorum. Yeni format attım ve format atmadan önce bu kadar düşük FPS'i hiç görmemiştim neden bu kadar düşük FPS aldığımı açıklayabilecek var mı? (Sadece Minecraft'da değil diğer bütün oyunlarda aynı. )
Eki Görüntüle 486510Eki Görüntüle 486511Eki Görüntüle 486512
Ekran kartından oyun moduna geç. Bir de yüksek performansa ayarla driver sürücülerini yükle.

Üzerinde düzenleme yapılmış Windows sürümleri hakkında bilginiz yoksa konuşmayın, ki yukarıda bu yorumları yapan 4 kişiden içinden sadece 1 kişinin böyle şeyleri deneyimlediğini düşünüyorum oda iyice deneyimlememiştir. Birisi düzenlenmiş Windows 10 kullanınca herkes onu kaldır orijinal yükle diyor ama orijinal Windows 10'un kasmaları yüzünden konu açtığımızda kaçınız yardımcı oluyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı