940MX Forza Horizon 4 performansı

İşletim sistemi
Windows 10

Dying Light

Femtopat
Arkadaşla, benim bir laptopum var. Markası HP. Sistemi 940MX, Intel Core i5, 8 GB RAM 6 yıllık bir PC. Bu PC Forza Horizon 4 açar mı? Açarsa hangi ayarda kaç FPS alır? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşla, benim bir laptopum var. Markası HP. Sistemi 940MX, Intel Core i5, 8 GB RAM 6 yıllık bir PC. Bu PC Forza Horizon 4 açar mı? Açarsa hangi ayarda kaç FPS alır? Şimdiden teşekkürler.

Ben R7 240 2 GB ile en düşük ayarlar, 720P'de 30-40 FPS alıyordum. Ama sizin işlemci sanırım 2C 4t ve bu yüzden işlemci kaynaklı bazı sahnelerde sorun yaşayabilirsiniz.

MX 130 ve i5 10210u ile oynadım ekran kartı 940MX ile eşdeğer diye biliyorum. Low-med ayarlarda 30-40 FPS aldım oynanmayacak kadar kötü değildi açıkçası.

Teşekkür ederim arkadaşlar ama laptop un 6 yıllık olduğunu göz önünde bulundurarak yazarsanız sevinirim ama 20-25 FPS kesin alıyorum değil mi?
Dostum 6 yıllık ama nasıl 6 yıllık? Termal macun, fan temizliği vs. yapıldıysa laptop masaüstünde dahi 300 derece olmuyorsa alabilirsin diye düşünüyorum.

Dostum 6 yıllık ama nasıl 6 yıllık? Termal macun, fan temizliği vs. yapıldıysa laptop masaüstünde dahi 300 derece olmuyorsa alabilirsin diye düşünüyorum.

Fan temizliği yıllık olarak yapılıyor ve bilgisayarı daha geçen ay formatladım.
Soğutucu da kullanıyorum.
Sizin aklınıza uyup oyunu yükledim ortalama FPS 5-10 acil bir çözüm söyleyin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı