940MX GTA V kasıyor

walterpinkman

Decapat
Merhaba, GTA V oynarken oyuna geç girmeler, Online moda 20 dakikada girme mi dersin sistemim yetmesine ragmen kasma mı dersin garip. YouTube'da benim sistemimden düşük PC bile rahat 40 FPS oynayan insanlar var, bende mi bir sıkıntı var normal mi bilmiyorum. 2 3 yıl önce hiç kasma yoktu, bilgisayar bozuldu, yaptırıldı. Ondan sonra kasmaya başladı, adam bir şey mi yaptı laptopa bilmiyorum.
Sistem:

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    8,1 KB · Görüntüleme: 45
  • sistem 2.png
    sistem 2.png
    1,1 KB · Görüntüleme: 45
  • s2.png
    s2.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 42
  • diger.png
    diger.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, GTA V oynarken oyuna geç girmeler, Online moda 20 dakikada girme mi dersin sistemim yetmesine ragmen kasma mı dersin garip. YouTube'da benim sistemimden düşük PC bile rahat 40 FPS oynayan insanlar var, bende mi bir sıkıntı var normal mi bilmiyorum. 2 3 yıl önce hiç kasma yoktu, bilgisayar bozuldu, yaptırıldı. Ondan sonra kasmaya başladı, adam bir şey mi yaptı laptopa bilmiyorum.
Sistem:

Oyunun harici kart ile çalışması için grafik ayarlarını yapıyor musunuz?

Güc ayarlarindan yüksek performansa alin ve oyun ayarlarini 1080p normale çekin.
Merhabalar ban daha yeni açıldı o yüzden yazamadım.
Dediginiz şeyi yapmıştım zaten.

Oyunun harici kart ile çalışması için grafik ayarlarını yapıyor musunuz?
Yapmıyorum galiba hiç bir fikrim yok. Görev yöneticisinden açtıgımda 940mx ekran kartı 100%1 | İntel Grafik kartı 100%0 kullanıyor.

Bunu indir performanceye al clock mode set multiplier aç ve ikisini de en sona getir tiklerini
Bd prochot C1e SpeedStep aç bu kadar işlemci son gücünde çalışacak şimdi tekrar dene bakalım.

Bunu indir performanceye al clock mode set multiplier aç ve ikisini de en sona getir tiklerini
Bd prochot C1e SpeedStep aç bu kadar işlemci son gücünde çalışacak şimdi tekrar dene bakalım.
Bir sorun olmaz degil mi ?

Bir sorun olmaz degil mi?

İşlemciyi biraz daha ısıtır ama termal macun ve bir de fan alırsan laptopa çiçek gibi olur i5 3210M laptopumda 5 aydir her gün kullanıyorum en son moda GHz'ın asla düşmemesini sağlıyor Chrome'da falan takılacağım zaman disable Turbo seçeneğine tıklıyorum bu kadar.

İşlemciyi biraz daha ısıtır ama termal macun ve bir de fan alırsan laptopa çiçek gibi olur i5 3210M laptopumda 5 aydir her gün kullanıyorum en son moda GHz'ın asla düşmemesini sağlıyor Chrome'da falan takılacağım zaman disable Turbo seçeneğine tıklıyorum bu kadar.

Doğru mu bu yaptığım ayarlar?

Dosya Ekleri

• nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.png
    nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.png
    42,2 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı