940MX için oyun önerisi

@Apple OS Hocam yaptığınız saçmalığın haddi hesabı yok. Üşenmedim hepsini teker teker okudum. Üzerinden 2 sene geçmiş dediğiniz haber 14 Ekim 2020'de yazılmış Yani 2 sene falan geçtiği yok. O haberde yazılan çoğu ekran kartı yine en kötü haberin yazıldığı tarihten 1-1.5 sene öncesinde çıkmış güncel ekran kartları. Yani bu demek oluyor ki 2020 yılında 1080P için maksimum performans verebilecek kartları haberde kullanmaları çok normal. Ama yine bu demek değildir ki eski tarihlerde çıkan ekran kartları 1080P için yüksek performans sağlamıyor. 980-980Ti, RX 480 veya bunların bir düşük alt modelleri de gayet 1080P için çok güzel performans gösteriyor. Sizin örnek verdiğiniz sistemde veya yine söylediğiniz oyunlardaki takılmalar sistemi değil, oyun optimizasyonunu ilgilendiriyor. Ha bu takılmalar da maalesef satış politikası olarak yapılıyor diye düşünüyorum. Orası apayrı bir konu. Savunduğunuz fikir başlı başına gerçekten saçma üzgünüm. 1050 Ti bile hala medium ayarlarda oynatamadığı oyun yok neredeyse. Sizin galiba Ultra takıntınız ya da ne bileyim üst düzey performans takıntınız var. Son olarak 30 FPS eğer sabit alıyorsanız hikayeli oyunlarda alt sınırdır. Online oyunlarda ise 60 FPS ve üstü sabit olacak şekilde önerilir.

@Apple OS Hocam yaptığınız saçmalığın haddi hesabı yok. Üşenmedim hepsini teker teker okudum. Üzerinden 2 sene geçmiş dediğiniz haber 14 Ekim 2020'de yazılmış Yani 2 sene falan geçtiği yok. O haberde yazılan çoğu ekran kartı yine en kötü haberin yazıldığı tarihten 1-1.5 sene öncesinde çıkmış güncel ekran kartları. Yani bu demek oluyor ki 2020 yılında 1080P için maksimum performans verebilecek kartları haberde kullanmaları çok normal. Ama yine bu demek değildir ki eski tarihlerde çıkan ekran kartları 1080P için yüksek performans sağlamıyor. 980-980Ti, RX 480 veya bunların bir düşük alt modelleri de gayet 1080P için çok güzel performans gösteriyor. Sizin örnek verdiğiniz sistemde veya yine söylediğiniz oyunlardaki takılmalar sistemi değil, oyun optimizasyonunu ilgilendiriyor. Ha bu takılmalar da maalesef satış politikası olarak yapılıyor diye düşünüyorum. Orası apayrı bir konu. Savunduğunuz fikir başlı başına gerçekten saçma üzgünüm. 1050 Ti bile hala medium ayarlarda oynatamadığı oyun yok neredeyse. Sizin galiba Ultra takıntınız ya da ne bileyim üst düzey performans takıntınız var. Son olarak 30 FPS eğer sabit alıyorsanız hikayeli oyunlarda alt sınırdır. Online oyunlarda ise 60 FPS ve üstü sabit olacak şekilde önerilir.
hı hı

@Apple OS hocam yaptığınız saçmalığın haddi hesabı yok. Üşenmedim hepsini teker teker okudum. Üzerinden 2 sene geçmiş dediğiniz haber 14 Ekim 2020'de yazılmış yani 2 sene falan geçtiği yok. O haberde yazılan çoğu ekran kartı yine en kötü haberin yazıldığı tarihten 1-1.5 sene öncesinde çıkmış güncel ekran kartları. Yani bu demek oluyor ki 2020 yılında 1080p için maksimum performans verebilecek kartları haberde kullanmaları çok normal. Ama yine bu demek değildir ki eski tarihlerde çıkan ekran kartları 1080p için yüksek performans sağlamıyor. 980-980 Ti, RX 480 veya bunların bir düşük alt modelleri de gayet 1080p için çok güzel performans gösteriyor. Sizin örnek verdiğiniz sistemde veya yine söylediğiniz oyunlardaki takılmalar sistemi değil, oyun optimizasyonunu ilgilendiriyor. Ha bu takılmalar da maalesef satış politikası olarak yapılıyor diye düşünüyorum. Orası apayrı bir konu. Savunduğunuz fikir başlı başına gerçekten saçma üzgünüm. 1050 Ti bile hala medium ayarlarda oynatamadığı oyun yok neredeyse. Sizin galiba Ultra takıntınız ya da ne bileyim üst düzey performans takıntınız var. Son olarak 30 FPS eğer sabit alıyorsanız hikayeli oyunlarda alt sınırdır. Online oyunlarda ise 60 FPS ve üstü sabit olacak şekilde önerilir.

Üşenmemek... Errors ne diyeceğimi bilmiyorum şu anda ozaman halka hayırlı olsun diyelim hadi bakalım 🤣🤣

Üşenmemek... Errors ne diyeceğimi bilmiyorum şu anda ozaman halka hayırlı olsun diyelim hadi bakalım 🤣🤣
Benle beraber birkaç kişi daha size aynı şeyi söylüyoruz fakat hala diretiyorsunuz farkında mısınız? Bilmeyen insanları da yanlış yönlendiriyorsunuz. 1080P için güncel olarak alt sınır 1650 olarak kabul ediliyor çoğu yerde. 1050Ti'dan yüzde 50 daha fazla performansa sahip. Onun bir tık üstü 1650 Super ile piyasada High ayarda oynayamayacağınız oyun yok. Neyi savundunuz bu kadar? Olan şeyi size söylüyoruz ve "hı hı" demek ile yetiniyorsunuz. Tamam siz 1660 Ti alın ama başkalarını da yanlış yönlendirmeyin.

Hepinizin yorumlarını okudum oyun önerisinden daha çok tartışmaya dönüşmüş doğrusu...oyun öneren arkadaşlara teşekkür ederim oriye bir ara başlamayı düşünüyordum oynarım hollow Knight.
Arkadaş senden işletim sistemi önerisi değil oyun istiyor. Ayrıca Android'de güzel oyun yok bir kaç tane var varsa da

Yeni konular

Geri
Yukarı