945GCM-S2L için 250 TL işlemci önerisi

Bütçe
250TL
Çok işlemci olur ama değiştirdiğinize değecek hele 250TL ye değecek bir şey olmaz.
Açtım içini 300W PSU, hiçbir işlemci olmaz mı bu anakarta.
Anakart zaten dediğim gibi işlemci desteği olmadığı için işe yaramaz. 250TL'ye veya bütçeyi artırabilirseniz anakart işlemci şeklinde araştırın.
Dilerseniz bu ilanımdaki parçalar da var bir göz gezdirebilirsiniz. İletişim için discord da yazdım ilginizi çeken bir şey olursa yazarsınız.

Son düzenleme:
Olur ama 250 TL'lik olmaz benim attığım işlemciyi alın. Yanına da R7 240 alırsın PSU şimdilik seni götürür. Bir de hangi oyunları oynayacaksın.

Outlast 2, Call of Duty MW 3'e kadar tüm oyunlarını kaldırdı Black Ops'tan sonrası sistemim yetmiyor aşırı yüksek bir sisteme ihtiyacım yok CS:GO vs için değil korku oyunu CoD serisi, korku oyunlarının çoğu zaten orta sistem istiyor, bende biliyorum anakarti DDR 3 alıp 4 GB RAM güzel bir ekran kartı ve işlemci almayı fakat sistemi degistirecek gereğide yok ben yüksek sistem oyunlar oynamıyorum, R7 240 ve işlemci yi alın diyorsunuz acaba çalışır mı bu anakartta odunq işlemci desteği yok diyor?

Outlast 2, Call of Duty MW 3'e kadar tüm oyunlarını kaldırdı Black Ops'tan sonrası sistemim yetmiyor aşırı yüksek bir sisteme ihtiyacım yok CS:GO vs için değil korku oyunu CoD serisi, korku oyunlarının çoğu zaten orta sistem istiyor, bende biliyorum anakarti DDR 3 alıp 4 GB RAM güzel bir ekran kartı ve işlemci almayı fakat sistemi degistirecek gereğide yok ben yüksek sistem oyunlar oynamıyorum, R7 240 ve işlemci yi alın diyorsunuz acaba çalışır mı bu anakartta odunq işlemci desteği yok diyor?

İşlemci desteği yok derken kısıtlı ve iyi olmayan işlemciler var anlamında demiş ama X5450 gibi bir işlemciyi açacaktır ekran kartı sorun çıkartmaz zaten. CoD MW3'e kadar tüm oyunlar kaldırıldı derken eski oyunlar hala piyasada duruyor orasını anlamadım. Dediğiniz gibi korku oyunlarını oynayabilirsiniz.

Dostum anakartın Core 2 Quad desteği yok; Core 2 Duo E8400 - E8500 - E8600, Pentium Dual Core E6700 takabileceğiniz en yüksek işlemciler. Modlanmış Xeon işlemci takılabilir mi emin değilim. İşlemciyi diyelim ki E8600 aldınız, R7 240 bile bazı oyunlarda darboğaz yaşatacaktır ama genel olarak sıkıntı çıkarmayabilir.

Dostum anakartın Core 2 Quad desteği yok; Core 2 Duo E8400 - E8500 - E8600, Pentium Dual Core E6700 takabileceğiniz en yüksek işlemciler. Modlanmış Xeon işlemci takılabilir mi emin değilim. İşlemciyi diyelim ki E8600 aldınız, R7 240 bile bazı oyunlarda darboğaz yaşatacaktır ama genel olarak sıkıntı çıkarmayabilir.

R7 240 ekran kartını alacağım, ekran kartı tamamdır, siz bana 4 çekirdekli anakartıma uyumlu işlemci önerir misin
Bütçe en fazla 300.
R7 240 ekran kartını alacağım, ekran kartı tamamdır, siz bana 4 çekirdekli anakartıma uyumlu işlemci önerir misin?
Bütçe en fazla 300.

DDR2 4 GB RAM
R7 240 2 GB GPU
4 çekirdekli önerecegin işlemci.
300W PSU
Bu sistem hayal ettiğim sistem istediğim oyunlara yetiyor
Pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Dostum dediğim gibi, 4 çekirdekli işlemciyi kesin destekliyor dememiz için anakart değiştirmelisin, bu anakarta modlanmış Xeon'ları bilmiyorum fakat Quad işlemciler takılamaz. Anca 200TL civarına anakart, 150TL civarına da Quad işlemci ile halledersin işi.

200'ü geçmeyecek şekilde DDR3 önerebileceğin anakart var mı anakarttan anlamıyorum.
RAM'leri 6 GB yaparım ekran kartını da R7 240 işlemciyi önerceğiniz karta uyumlu 300 lira civarı işlemci alır isem hangi oyunlarda kaç FPS alırım.

Eğer satılmadıysa @odunq hocamızda anakart vardı. Ona da en kötü Q8400 - Q9300 takarsanız sizi idare edecektir.

200'ü geçmeyecek şekilde DDR3 önerebileceğin anakart var mı anakarttan anlamıyorum.
RAM'leri 6 GB yaparım ekran kartını da R7 240 işlemciyi önerceğiniz karta uyumlu 300 lira civarı işlemci alır isem hangi oyunlarda kaç FPS alırım.
DDR3 ve Quad destekli anakart mevcut elimde. İlanımdan bakabilirsiniz iletişim bilgisi de ilanda. Aradığınız şekilde bir işlemci de ayarlayabilirim. Hepsi de belirtiğiniz tutarların altında bir fiyat için yardımcı olurum. Ekran kartı da tam aynı model yok ama diğerleri ile birlikte onu da işinizi görecek şekilde ayarlamaya çalışırım o da uygun olursa size hepsini bir arada çıkarmış olursunuz.

Eğer satılmadıysa @odunq hocamızda anakart vardı. Ona da en kötü Q8400 - Q9300 takarsanız sizi idare edecektir.
Teşekkürler bilgilendirme için.

Geri
Yukarı