9500 GT paladinis açar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
açabilme ihtimalin var

Betadayken açmıştım çok akıcıydı 1 yıl sonra yeniden girdiğimde kasıyordu düşük ayarlarda oynatır.

Oyunun multiplayer optimizasyonu nasılsa bayağı iyi yapmışlar, eski sistemimde hd 6350 ile bile 720p 30 fps üstü oynuyordum ayrıca oyun çok keyifli. Şu anlık geforce now'da denemiştim gecikme biraz var ama oynanıyor 10 mbps ile. Keşke oyunun boyutu 10GB civarı olsaydı 18GB indirmek uzun sürüyor.

Oyunun multiplayer optimizasyonu nasılsa bayağı iyi yapmışlar, eski sistemimde HD 6350 ile bile 720p 30 FPS üstü oynuyordum ayrıca oyun çok keyifli. Şu anlık GeForce Now'da denemiştim gecikme biraz var ama oynanıyor 10 Mbps ile. Keşke oyunun boyutu 10GB civarı olsaydı 18 GB indirmek uzun sürüyor.

Bende HD6350 ile oynadım 60 FPS üstü aldığımı hatırlıyorum betadayken.

Athlon işlemciler cidden çok kötü oyun açmak işkence gibi eski nesil AMD'ler cidden kötüydü.
Aynen, eski nesil AMD işlemcileri genel olarak oyun için değilde daha çok render için üretiliyordu. Athlon işlemciler'in ise ne render performansı iyiydi nede oyun performansı. Fiyatı ucuz bir PC toplamak isteyen insanlar alıyordu zaten onlar da oyun oynamıyordu düşündüğüm kadarıyla.
FX 8350 mesela oyun performansı olarak i5 2500 rakibi ama render performansı doğal olarak daha iyi.

Geri
Yukarı