9500 GT PC Twitch'te yayın açar mı?

DorukISHere

Centipat
Yer
Türkiye/İstanbul/Beylikdüzü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Bilgisayar
Marka Adı: Hewlett-Packard HP Compaq dx2300 Microtower
İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 Ultimate (x64) Build 7601
Hizmet paketi: Service Pack 1
İşlemci Adı: Intel Celeron D 346
CPU Marka Adı: Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT
Grafik Belleği: 512 MBayt of DDR2 SDRAM
RAM: 3 GB DDR2 SDRAM
Anakart Modeli: MSI 0A90
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Twitch'te yayın açmayı düşünüyorum. Fakat sistemim yeterli mi bilmiyorum. Sistemimi çok zorlayacak bir oyun yayını yapmayacağım. Sadece bilgisayarım Twitch'te yayın açmak için yeterli mi sizce? Çok uzatmadan sistem özellikleri:
NVIDIA GeForce 9500 GT (512 MB VRAM)
3 GB DDR2 RAM (SDRAM)
Intel Celeron D 346 (Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz) (1 Çekirdek)
MSI 0A90 (Intel 946GZ (Broadwater-GZ) + ICH7)
Microsoft Windows 7 Ultimate (X64) Build 7601 (Service Pack 1)

NOT: Sistemimi çok zorlayacak bir oyun yayını yapmayacağım demişim yanlış anlamayın oyun yayını yapacağım, ama sistemimi çok zorlayan bir oyun yayını yapmayacağım. Örneğin (GTA 5 gibi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Twitch'te yayın açmayı düşünüyorum. Fakat sistemim yeterli mi bilmiyorum. Sistemimi çok zorlayacak bir oyun yayını yapmayacağım. Sadece bilgisayarım Twitch'te yayın açmak için yeterli mi sizce? Çok uzatmadan sistem özellikleri:
NVIDIA GeForce 9500 GT (512 MB VRAM)
3 GB DDR2 RAM (SDRAM)
Intel Celeron D 346 (Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz) (1 Çekirdek)
MSI 0A90 (Intel 946GZ (Broadwater-GZ) + ICH7)
Microsoft Windows 7 Ultimate (X64) Build 7601 (Service Pack 1)

NOT: Sistemimi çok zorlayacak bir oyun yayını yapmayacağım demişim yanlış anlamayın oyun yayını yapacağım, ama sistemimi çok zorlayan bir oyun yayını yapmayacağım. Örneğin (GTA 5 gibi)
Açabileceğinizi pek sanmıyorum hocam. Açsanızda pek tatmin edici olmaz siz ve izleyici açısından.

Dayı o sistem güncel tarayıcılarla(eski işlemciler aşırı zorlanıyor) 720p video oynatsın da hele bir oyuna sonra gelirsin.

Dayı o sistem güncel tarayıcılarla(eski işlemciler aşırı zorlanıyor) 720p video oynatsın da hele bir oyuna sonra gelirsin.
Bir umudum yoktu zaten yayın açacağımdan hocam 720p video Youtube'da çok kasıyor zaten. Bir sorayım dedim ama sağ olun.

Geri
Yukarı