9500 TL bandında Gaming laptop tavsiyesi

Ne bir ürünü körü körüne savunun ne de kötüleyin. ASUS gibi bir markanın mühendisleri bu kronik sorunu anlayamayacak kadar mı bilmiyorlar? 1 kişi 2 kişi de sorun çıkınca neden komplesine mal ediyorsunuz? Bu paraya bundan iyisi yok! 8.800 TL'ye bana 1660 Ti getirin aliyim!
Bir arkadaşımda daha TUF serisinden bir laptop var. Sanırım FX505 serisinden olacak, giriş-orta seviye olanlardan. Arkadaş hiç memnun değil, ekranda titremeler, gidip gelmeler olsun darboğazlar olsun ısınma problemleri olsun yukarıda yazılanların hepsinden muzdarip ancak uyguna aldığı için kendini avutabiliyor öyle diyeyim size. Artı kısmı da fiyatı zaten TUF serisinin fiyatın aşırı uygun olması beni tedirgin ediyor ben marka savunuculuğunu sadece AMD'de yaparım başka hiçbir üreticide yapmam hocam :D

ASUS TUF FX506LU-HN053 i5 10300H-1660 Ti 16 GB yapın mis. Acer ile araların da 2 bin TL oynuyor 2 bin TL az para mı?
2000 TL değil aynı fiyat.

Bu fiyata en iyisi Acer Nitro 5 serisi hocam lakin ısınmalarını önlemek için biraz performansları kısılmış diye biliyorum öbür türlüde yurt dışı hariç pek fazla seçenek yok :)

Bu fiyata neden sattınız? Çok ucuza satmışsınız...
Maalesef doğuda yaşamak zorunda kalınca bazı şeylere alışmak gerekiyor.. hem de gaming x trio modeliydi :) Ancak emin ellerde onu bilmek rahatlatıyor içimi. Aldığım fiyata göre her türlü kardayım zaten. Dolar kuru olsun TL olsun benim için yeterli. Mayıs-haziran civarlarında yeniden ekran kartı piyasası düzelince(inşallah) bir şeylere bakacağız artık

Bir arkadaşımda daha TUF serisinden bir laptop var. Sanırım FX505 serisinden olacak, giriş-orta seviye olanlardan. Arkadaş hiç memnun değil, ekranda titremeler, gidip gelmeler olsun darboğazlar olsun ısınma problemleri olsun yukarıda yazılanların hepsinden muzdarip ancak uyguna aldığı için kendini avutabiliyor öyle diyeyim size. Artı kısmı da fiyatı zaten TUF serisinin fiyatın aşırı uygun olması beni tedirgin ediyor ben marka savunuculuğunu sadece AMD'de yaparım başka hiçbir üreticide yapmam hocam :D

Burada ahkam kesenler hayatların da asgari ücret ile 1 ay gecinmemişler gibi 2 bin TL koy bunu al. 3 bin koy bunu al. Arkadaşlar bunları bizde biliyoruz benim bütçem 6 binler deydi kendimi Max zorlayıp 1660 Ti için bunu aldım.Geleceği de düşündüm ısınma için zaten böyle bir sistem 60 70'ler de gezmez.

Burada ahkam kesenler hayatların da asgari ücret ile 1 ay gecinmemişler gibi 2 bin TL koy bunu al. 3 bin koy bunu al. Arkadaşlar bunları bizde biliyoruz benim bütçem 6 binler deydi kendimi Max zorlayıp 1660 Ti için bunu aldım.Geleceği de düşündüm ısınma için zaten böyle bir sistem 60 70'ler de gezmez.
Kimse 60-70'lerde gezsin demiyor zaten. Muadil ürünlerden 5-10 derece sıcak çalışıyor yaklaşık.

Geri
Yukarı