9500 TL bandında Gaming laptop tavsiyesi

2000 TL değil aynı fiyat.

8.800e aldım farklı siteler de 8.500 olanlar da vardı. 9 taksit vade farksız diye 8.800'e aldım birkaç güne stoklar gelirse yine aynı fiyata bulunabilir diye düşünüyorum.

Burada ahkam kesenler hayatların da asgari ücret ile 1 ay gecinmemişler gibi 2 bin TL koy bunu al. 3 bin koy bunu al. Arkadaşlar bunları bizde biliyoruz benim bütçem 6 binler deydi kendimi Max zorlayıp 1660 Ti için bunu aldım.Geleceği de düşündüm ısınma için zaten böyle bir sistem 60 70'ler de gezmez.
1650Ti cidden 60'da geziyor hocam siz hesaplayın bunu.

Yok hocam haklısınız bu ülkede bazı şeyler kolay kazanılmıyor yükselmeye gerek yok. Arkadaşlar yorumlarını yapıyorlar saygı-sevgi çerçevesinde olanları söyüyoruz burada. Doğru ancak 700 lira yükselmek ve soğutmadan kazanmak beni çok sarsmayacağı için ben dikkate alıyorum yorumlarını. Siz elbette dikkate almak zorunda değilsiniz :)
Burada ahkam kesenler hayatların da asgari ücret ile 1 ay gecinmemişler gibi 2 bin TL koy bunu al. 3 bin koy bunu al. Arkadaşlar bunları bizde biliyoruz benim bütçem 6 binler deydi kendimi Max zorlayıp 1660 Ti için bunu aldım.Geleceği de düşündüm ısınma için zaten böyle bir sistem 60 70'ler de gezmez.

Burada ahkam kesenler hayatların da asgari ücret ile 1 ay gecinmemişler gibi 2 bin TL koy bunu al. 3 bin koy bunu al. Arkadaşlar bunları bizde biliyoruz benim bütçem 6 binler deydi kendimi Max zorlayıp 1660 Ti için bunu aldım. Geleceği de düşündüm ısınma için zaten böyle bir sistem 60 70'ler de gezmez.

E biz sana bir şey mi dedik? Adamın bütçesi var ki öneriyoruz. İsteyen istediğini alır.

Maalesef doğuda yaşamak zorunda kalınca bazı şeylere alışmak gerekiyor. Hem de Gaming X Trio modeliydi :) ancak emin ellerde onu bilmek rahatlatıyor içimi. Aldığım fiyata göre her türlü kardayım zaten. Dolar kuru olsun TL olsun benim için yeterli. Mayıs-Haziran civarlarında yeniden ekran kartı piyasası düzelince(inşallah) bir şeylere bakacağız artık.

Doğu da yaşamak ne alaka? Açabilir misiniz?

İnsanların bilgisayarı-ekran kartlarını ihtiyaç olarak görmedikleri, isimler ve yazılımlar-modeller yerine 4gb'lik,8gb'lik şeklinde takılar kullandıkları, teknolojik bilgi açısından biraz zayıf kaldıkları bir yer anlamında açabiliriz. Kimseyi eziklemek veya yüceltmek gibi bir amacımız yok evelallah herkes her şeyde iyi olacak diye bir şey yok.
Doğu da yaşamak ne alaka? Açabilir misiniz?

Yok hocam haklısınız bu ülkede bazı şeyler kolay kazanılmıyor yükselmeye gerek yok. Arkadaşlar yorumlarını yapıyorlar saygı-sevgi çerçevesinde olanları söyüyoruz burada. Doğru ancak 700 lira yükselmek ve soğutmadan kazanmak beni çok sarsmayacağı için ben dikkate alıyorum yorumlarını. Siz elbette dikkate almak zorunda değilsiniz :)

Forumlar da geze geze 6 - 7 bin TL olan bütçem o değil bu şu değil o diye diye 8.800'e ASUS'u tercih ettim inşallah pişman etmez.

Egoistlik gibi algılanmasın hocam ama dürüst ve karaborsacı olmayan bir satıcı her zaman kazanır. Amacım karaborsa yapmak değildi. Sarı siteden uzağım. Ben sadece zarar etmeyeyim kafasındayım, tok satıcıyım yani satarken karşıyı da düşünmek gerekir. Kartımın üzerindeki her jelatin yerli yerindeydi o kadar temizdi size öyle diyeyim. Sarı sitedeki 12.000 liralık ilanlara taş çıkarırdı :)

Geri
Yukarı