9500 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
9900
Hepsiburada da pahalıydı burada ucuzlamış. En mantıklı seçeneklerden biri bu. Ayrıca bu modeli kendim kullanıyorum ve memnunum ama MSI bravo olsa daha iyi olur çünkü Ryzen 7 4800H var.
AMD ekran kartı sanırım almam ya. Yine de teşekkür ederim düşüneceğim.
Kendim kullanıyorum ve gerçekten çok başarılı ama MSI bravo da 10.100 lira, bütçeyi biraz çıkartabilse önereceğim.

Hocam bütçeyi 200 lira arttırabilir misiniz?
Belki.

İ7 10. Nesil atmıştı bi arkadaş aynı fiyata. O daha mantıklı olmaz mı?
Kasa olarak Lenovo'yu daha başarılı buluyorum, ayrıca ekranı standardın aksine 500nit ve içerik üreticisi bazlı olduğundan daha geniş bir renk gamutu destekliyor. Adobe %100 RGB sertifikalı 144Hz paneli var. Bunlardan dolayı Acer yerine Lenovo tercih edebilirim.

Kasa olarak Lenovo'yu daha başarılı buluyorum, ayrıca ekranı standardın aksine 500nit ve içerik üreticisi bazlı olduğundan daha geniş bir renk gamutu destekliyor. Adobe %100 RGB sertifikalı 144Hz paneli var. Bunlardan dolayı Acer yerine Lenovo tercih edebilirim.
Teşekkür ederim değerlendireceğim.

AMD ekran kartı sanırım almam ya. Yine de teşekkür ederim düşüneceğim.

Belki.

Kendim AMD ekran kartlı kullaniyorum ve hiçbir problem yaşamadım. Ayrıca en mantıklı seçenek bu bence.
Teşekkür ederim değerlendireceğim.

Hocam Ideapad Gaming önermiyorum çünkü cw sorunu yaşayan çok var.

Kendim AMD ekran kartlı kullaniyorum ve hiçbir problem yaşamadım. Ayrıca en mantıklı seçenek bu bence.

Hocam Ideapad Gaming önermiyorum çünkü cw sorunu yaşayan çok var.
Bilemedim hocam ya. RX5500'e o kadar para verilir mi? Biraz parayı markaya veriyormuşuz gibi geldi bana.

Önerileriniz için teşekkür ederim ama 1650 ekran kartına10.000 liraya yakın para vermek hiç cazip gelmiyor. Sanırım 1660ti için indirim kovalayacağım.
RX 5500M, GTX 1650 Ti'den daha performanslı. Bu bütçeye ise GTX 1650 Ti'den başka yok maalesef. @Arda Demirkıran bu laptopu kullanıyor. Deneyimlerini aktarabilir.
Performans testlerine, puanlarına falan bakarım ben şimdi onun. İlk defa gördüm çünkü bu modeli incelememiştim hiç.
RX 5500M, GTX 1650 Ti'den daha performanslı. Bu bütçeye ise GTX 1650 Ti'den başka yok maalesef. @Arda Demirkıran bu laptopu kullanıyor. Deneyimlerini aktarabilir.
MSI Bravo 15 A4DDR-243XTR Ryzen 7 4800H 8GB 512GB SSD 4GB RX5500M 15.6 144Hz Freedos « Kuantum Sanal MSI
Bu site güvenilir midir hocam? En ucuz burada çünkü. Malum bütçem kısıtlı biraz.

Son düzenleme:
Önerileriniz için teşekkür ederim ama 1650 ekran kartına10.000 liraya yakın para vermek hiç cazip gelmiyor. Sanırım 1660ti için indirim kovalayacağım.

Performans testlerine, puanlarına falan bakarım ben şimdi onun. İlk defa gördüm çünkü bu modeli incelememiştim hiç.

MSI Bravo 15 A4DDR-243XTR Ryzen 7 4800H 8GB 512GB SSD 4GB RX5500M 15.6 144Hz Freedos « Kuantum Sanal MSI
Bu site güvenilir midir hocam? En ucuz burada çünkü. Malum bütçem kısıtlı biraz.

Hocam siteyi hiç duymadım. Bu site ile ilgili konu açıp sorabilirsiniz.

Önerileriniz için teşekkür ederim ama 1650 ekran kartına10.000 liraya yakın para vermek hiç cazip gelmiyor. Sanırım 1660 Ti için indirim kovalayacağım.

MSI Türkiye yetkili satıcısı. Rahat olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı