9500 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
9900
Berkay kardeşim üniv. öğrencisi olduğunu gördüm. Tavsiyem laptop almak yerine tablet almandan yana olacaktır. Her işini görürsün, üniv. öğrencisi boş zamanını oyunla değerlendirmemeli zaten.

Berkay kardeşim üniv. öğrencisi olduğunu gördüm. Tavsiyem laptop almak yerine tablet almandan yana olacaktır. Her işini görürsün, üniv. öğrencisi boş zamanını oyunla değerlendirmemeli zaten.
Fikrin için teşekkürlerimi sunarım kardeşim.

Son düzenleme:
Kararsızım hala bilmiyorum. AMD hiç kullanmadım, biraz çekincem var. Ayrıca laptop biraz fazla ısınıyor sanki videolarını izledim ama. Ömrüne nasıl etki eder falan, o yüzden kararsız kaldım.

Hocam AMD ekran kartlarında bir problem yaşayacağınızı zannetmiyorum çünkü öyle bir şey olsaydı ben yaşardım( Alpha 15 a3dd kullaniyorum) @Radeon RX 5500M de Alpha kullanıyor o da yaşamadı bildiğim kadarıyla. bilmiyorum sizin kararınız. Ayrıca izlediğiniz testin linkini atabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. 9900 liraya kadar bütçem var. 1660 Ti kovalıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam buyurun bütçenizin altında ekstradan RAM eklemesi yaparsanız çok iyi olur.

Hocam buyurun bütçenizin altında ekstradan RAM eklemesi yaparsanız çok iyi olur.
Ben de bunun sadece 1 TB SSD'li versiyonunu düşünüyorum fakat TUF serisi hakkındaki yorumlar beni korkutuyor. Sanırım yük altında 80-85 derece ortalamada çalışıyor. Bu normal midir laptop için?

Ben de bunun sadece 1 TB SSD'li versiyonunu düşünüyorum fakat TUF serisi hakkındaki yorumlar beni korkutuyor. Sanırım yük altında 80-85 derece ortalamada çalışıyor. Bu normal midir laptop için?
Çok normal. Genelde 90-95 derece bir ortalama olur çok başarılı soğutmaya sahip olmayan cihazlarda. Bence iyi bir soğutması var 80-85 derecede çalışıyorsa.

Geri
Yukarı