9500 TL gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
9500
Hocam eskiden de böyle demiştiniz ancak piyasa da hiçbir model de tek kanal olarak gelmiyor ki (en azından inceleme videolarından baktığım kadarıyla). Sadece tek kanal olan bir içerik buldum onun dışında hepsi çift kanal. Direkt olarak bu modeli kullanan birisinden de duymadım ama başka modellerde çift kanal. Bu konuda kafam çok karıştı biraz açıklık getirebilir misiniz?
Acer Türkiye ve Hindistan pazarında nedense tek kanal RM kullanıyor maalesef.

Acer Türkiye ve Hindistan pazarında nedense tek kanal ram kullanıyor maalesef.

Yani yurt dışındaki modeller de öyle bir şey yok mu saçmalığa bak. Gerçekten yaptıkları durum aşırı saçma. Hocam ancak şöyle bir durum da var ben başka konularda yeni kasa ama daha alt modeller de çift kanal RAM'e sahip kişiler gördüm. Direkt piyasaya sallamasyon dağıtmış olma ihtimalleri falan var mı?

Hocam ancak şöyle bir durum da var ben başka konularda yeni kasa ama daha alt modeller de çift kanal RAM'e sahip kişiler gördüm. Direkt piyasaya sallamasyon dağıtmış olma ihtimalleri falan var mı?
Kendilerinin takmış olma ihtimali var mı?

@Dark Lord of the Sith
Hocam şuradaki açıklamanızdan "MUX ve MUX'a sahip laptoplar hakkında sohbet" konusu açabilir miyim?
Sizi kaynak göstererek, yanlış anlaşılma olmasın 😅

@Dark Lord of the Sith
Hocam şuradaki açıklamanızdan "MUX ve MUX'a sahip laptoplar hakkında sohbet" konusu açabilir miyim?
Açabilirsiniz hocam, sorun olmaz benim için. Sormanıza gerek bile yok böyle şeylerde.

Hocam İngilizce klavye kullanırım diyorsanız buna bakın. Vergilerle vs. 9492 TL'ye denk geliyor. Fiyatına göre rakipsiz bizim piyasada. Bilmediğim bir konu var. Bunu kesinlikle öğrenip tercih yapın. O da Amazon'dan alınan Lenovo'nun TR'de garanti sunup sunmaması. Satıcı ile iletişime geçip öğrenebilirsiniz.

@Dark Lord of the Sith
hocam şuradaki açıklamanızdan "MUX ve MUX'a sahip laptoplar hakkında sohbet" konusu açabilir miyim?

Zaten yükseltmek istiyordu ve bu konu da bilgisizdi arkadaş. Ben Acer'lar da tek kanal olduğunu söyleyince açıp bakmıştı ve çift kanal olduğunu söylemişti.

Zaten yükseltmek istiyordu ve bu konu da bilgisizdi arkadaş. Ben Acer'lar da tek kanal olduğunu söyleyince açıp bakmıştı ve çift kanal olduğunu söylemişti.
Hmm, değişikmiş. Forumda tek kanal Helios sahibi olan vardı diye hatırlıyorum. O zaman her cihaza koymuyorlar sanırım ya da çift kanal RAM takan birisinin iade ettiği cihaz da gelmiş olabilir. Bilemiyorum.

Geri
Yukarı