9500 TL laptop önerisi

Bütçe
8000-9700

MT_1

Decapat
Daha fazla  
8000-9700 arası laptop önerileriniz nelerdir? Hem oyun hem günlük kullanım için rahat ve uzun yıllar kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Üniversitede kullanacağım çok yüksek fan sesli olmazsa da hoş olur tabii ki.

Oyun için önermiyorum. Genel kullanım için iyi olabileceğini düşünüyorum. Hem taşıması kolay, hem şık, hemde işlemcisi güçlü. Ben üniversiteye başlamadan önce 2.7 kg'lık Monster aldım sırf daha iyi performans veriyor, oyunları daha rahat oynatır diye. Şuan ki aklım olsa hayatta almam. Ekstra indirimler ile 9500'e düşürebilirsin sanırım.

Oyun için önermiyorum. Genel kullanım için iyi olabileceğini düşünüyorum. Hem taşıması kolay, hem şık, hemde işlemcisi güçlü. Ben üniversiteye başlamadan önce 2.7 kg'lık Monster aldım sırf daha iyi performans veriyor, oyunları daha rahat oynatır diye. Şuan ki aklım olsa hayatta almam. Ekstra indirimler ile 9500'e düşürebilirsin sanırım.

Tüm ultrabooklara aşığım.😍 Gayet güzel bir laptop önermişsiniz hocam.

Yukarıda önermiş olduğum ürün (Monster Matebook 14 R7) 1.49 kg ağırlığına sahip. Biraz daha hafif olsun diyorsanız, aşağıdaki ürüne de bir göz atabilirsiniz.
Kendisinin fiyat performans ürünü olduğunu düşünmüyorum. Performans olarak Matebook 14 R7 ile çekirdek sayısından ötürü nereden baksanız yarı yarıya fark var. Dediğim gibi hafif olsun diyorsanız bu ürün de aklınızda bulunsun. Ürün ağırlığı 0.99 kg.

Yeni konular

Geri
Yukarı