9500 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
9500

Liveria

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,
Günlerdir araştırıyorum ancak karar veremiyorum. Monster ve Casper markaları hariç önerebileceğiniz belirttiğim özelliklerde bir laptop var mı? Kozmetik olarak iş görünümlü de olabilir illa ışıklı klavye falan olması şart değil.

-16 RAM
-1660 Ti(mümkünse) ekran kartı 6 GB Önceliğim
- Ryzen 7 5800U ya da H veya i7 9700K olabilir.
-15.6" üzeri arıyorum ekran kücük olursa kullanım biraz zor olabilir.
Bütçemi 1-2 bin TL daha Max arttırabilirim ama üzeri pek mümkün değil.

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Not: Dolar seviyesinin ve ekonomik koşulların isteklerimle bağdaşmadığını biliyorum ama bütçe şartlarım bunlar en azından bir öneri bırakırsanız bu beni mutlu eder. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,
Günlerdir araştırıyorum ancak karar veremiyorum. Monster ve Casper markaları hariç önerebileceğiniz belirttiğim özelliklerde bir laptop var mı? Kozmetik olarak iş görünümlü de olabilir illa ışıklı klavye falan olması şart değil.

-16 RAM.
-1660 Ti(mümkünse) ekran kartı 6 GB önceliğim.
- Ryzen 7 5800u ya da h veya i7 9700K olabilir.
-15.6" üzeri arıyorum ekran kücük olursa kullanım biraz zor olabilir.
Bütçemi 1-2 bin TL daha Max arttırabilirim ama üzeri pek mümkün değil.

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Not: Dolar seviyesinin ve ekonomik koşulların isteklerimle bağdaşmadığını biliyorum ama bütçe şartlarım bunlar en azından bir öneri bırakırsanız bu beni mutlu eder. Teşekkürler.

İstediğiniz özelliklere yakın böyle bulabildim 9500TL'ye şu anki dolar durumuyla çok zor.Bir tek casper var en yakın istediğiniz fiyata ama o alınmaz yani.
edit : akakçeden baktım ama 1650ti dediği laptop 1650 çıkmış :D

Bu modeli tercih edebilirsiniz Monster'ın en kaliteli modellerindendir tongfang kasa kullanıyor işlemcisi çok güçlü 95W 3050 var ekran 17,3 inç.

Bu bütçeye 1660 Ti yok 2. el bakarsanız öyle bulabilirsiniz.

Arkadaşın bütçesi Max 12 civarına kadar sizin attığınız 14K? Ayrıca 11k ya 1650?

İstediğin şartlarda bir şey önermek imkansız şu an. 6 gb vram işi bozuyor. Arkadaşın önerdiği 3750h olan model ise 1660ti ile darboğaz yapıyor. Ya ekran kartından kısacaksın ya işlemciden ya da istediğin şartlarda bir şey almak için bütçeyi 4 5k daha arttıracaksın.

İstediğiniz özelliklere yakın böyle bulabildim 9500TL'ye şu anki dolar durumuyla çok zor. Bir tek Casper var en yakın istediğiniz fiyata ama o alınmaz yani.
Edit: Akakçe'den baktım ama 1650 Ti dediği laptop 1650 çıkmış :D

Hocam çok teşekkür ederim en altta ki Lenovo çok hoşuma gitti sanırım onu alacağım. O 1650 Ti değil mi?

Geri
Yukarı