9500GT 1600AF sistemde düşük FPS

loua

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 Gb 3200 Mhz Ddr 4
Ekran kartı
GeForce 9500 GT
Anakart
Asus A520M-E
İşlemci
Ryzen 5 1600 AF
Arkadaşlar yeni PC topladım ilk geldiğinde Windows 11 kurdum ve FPS değerleri gayet iyiydi ama sorunlar olup duruyordu. Bende Windows 10'a geçtim ve genel olarak 20 FPS düşüş vardı. Tekrardan Windows 11'e geçtim ama hala böyle neden olabilir?

(Ekran kartı driverım güncel)

Ekran kartı şaka diye düşündüm bu sisteme ama gerçekmiş. Sizce düşük FPS alınması mı anormal, yüksek FPS beklentisi mi? O ekran kartı ile görüntü aldığınıza dua edin bence. Çözünürlüğü 720p ya da daha aşağısına çekerseniz belki biraz işe yarayabilir. Kare saymazsınız en azından.

Ekran kartı şaka diye düşündüm bu sisteme ama gerçekmiş. Sizce düşük FPS alınması mı anormal, yüksek FPS beklentisi mi? O ekran kartı ile görüntü aldığınıza dua edin bence. Çözünürlüğü 720p ya da daha aşağısına çekerseniz belki biraz işe yarayabilir. Kare saymazsınız en azından.
Arkadaşa yaklaşımını hiç beğenmedim, fantezi olsun diye fi tarihinden kalan kartı kullandığını sanmıyorum ona o kartı kullanmaya muhtaç edenler utansın.

@ULACAN Demagoji kasmaya da gerek yok. O kart ile bir şey beklenemez. Duyar kasmayın benim üzerimden.
Sizin kim olduğunuzu bile bilmiyorum bilmekte istemiyorum, amacım duyar kasmak değil arkadaşa olan küçümser yaklaşımınız forumda ilerde size de böyle fütursuz bir yorum yapılırsa etiketleyin sizi de savunurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı