9500TL Gaming laptop tavsiyesi

Bu laptopta kamera yok ve bu fiyata 1650 Ti laptoplar varken 1650 almak istemiyorum her ne kadar ROG'un kasa kalitesi çok iyi de olsa...

Evet hocam sağ olasın tavsiyen için biliyorum. Fakat o da direk düz 1650 ekran kartına sahip. O yüzden onu seçmedim.

Hocam o düz bir 1650 değil. O 2021 model Dynamic Boost'lu 1650. 1650 Ti gücünde. Hem kamerayı da bir Webcam ile çözebilirsin.
İleride RAM eklersin. 11150 TL'ye GTX 3050 var eğer bütçeni artırabilirsen.

RTX 3050'dir o GTX olsa duramazsın.

Acer Nitro tavsiye ediyorum. Bizzat kullanmadım. Fakat hakkında çok iyi yorumlar var.
İdeapad ile arasında çok kaldım fakat biraz daha ağır bir havası var Acer'in. İdeapad daha soft ve her yöne elverişli gibi geliyor. Ki zaten işlemcisi bile 6-7 sene çok rahat götürecektir diye düşünüyorum ideapad'in. Acer intel modeliyle oyunlarda sıkıntı çıkarmasa da ilerisi için lenovo ya göre daha hantal kalacaktır genel anlamd.
Hocam o düz bir 1650 değil. O 2021 model Dynamic Boost'lu 1650. 1650 Ti gücünde. Hem kamerayı da bir Webcam ile çözebilirsin.

arkadaşın dediği model mediamarkta satılan yeni asus tuf dash modeli sanırım i5 11.nesilli 3050 ti bulunduruyor model 10.5k civarlarındaydı.
DY

Dynamic Boost'u ilk defa duyuyorum eğer öyleyse iyimiş. İşlemcinin ne kadar iyi olduğunu söylemeye gerek yok biliyorum ve çok ta istiyorum r7 4800h modelini. Tek soru işareti ideapad de bütün istediklerim toplanmışken rog kasa kalitesi kafamı oraya da sürüklüyor :D arada arafta kaldım hocam.

Ben Rog serisini öneririm. Rog serisinde bulunan Dynamic Boost teknolojili 1650, 2020 yılında çıkan 1650ti'lar ile denk bir güce sahip. Ayrıca malzeme kalitesi konusunda bu bütçedeki en iyi modellerden. Soğutma anlamında da gayet başarılı. Ben de 2020 model Rog Strix kullanıyorum, i7-10750H gibi çok ısınan bir işlemciyi bile çok iyi bir şekilde soğutabiliyor. Ayrıca işlemciye sürülen sıvı metal sayesinde değişimi daha uzun süreli oluyor ve işlemci daha iyi soğutuluyor.

Ben Rog serisini öneririm. Rog serisinde bulunan Dynamic Boost teknolojili 1650, 2020 yılında çıkan 1650ti'lar ile denk bir güce sahip. Ayrıca malzeme kalitesi konusunda bu bütçedeki en iyi modellerden. Soğutma anlamında da gayet başarılı. Ben de 2020 model Rog Strix kullanıyorum, i7-10750H gibi çok ısınan bir işlemciyi bile çok iyi bir şekilde soğutabiliyor. Ayrıca işlemciye sürülen sıvı metal sayesinde değişimi daha uzun süreli oluyor ve işlemci daha iyi soğutuluyor.
peki..

Msi Bravo 15 mi ?

Asus Rog Strix G15 mi ?

peki..

Msi Bravo 15 mi ?

Asus Rog Strix G15 mi ?

Eğer kalite arıyorsanız Rog, performans arıyorsanız Bravo öneririm.

Geri
Yukarı