9600 GT yeni kasalarla uyumlu mu?

arda307

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemim APU sistem. Ben 10-12 yıllık ekran karti NVIDIA GeForce 9600GT almak istiyorum. Yeni kasalara uyumlu olur mu acaba?

Hocam 9600GT kullanıyorum şu an. Aşırı kötü, oyun oynamayı düşünmeyin asla. CS:GO bile oynatmıyor. Minecraft sınırda. Boş alanda anca 60FPS oynatıyor, o da 1.8 sürümünde.

Hocam 9600GT kullanıyorum şu an. Aşırı kötü, oyun oynamayı düşünmeyin asla. CS:GO bile oynatmıyor. Minecraft sınırda. Boş alanda anca 60FPS oynatıyor, o da 1.8 sürümünde.

CS:GO oynuyorum 35 40 FPS civari 4 GB RAM var ekran kartini eklersem FPS'im artmaz mi?

CS:GO oynuyorum 35 40 FPS civari 4 GB RAM var ekran kartini eklersem FPS'im artmaz mi?
Hangi apu işlemci var sende? Emin ol 9600 ile de benzer fps i alacaksın para verdiğine değmez. 9600 cs go en düşük ayarlarda idare eder şekilde oynuyor. Gözlerimle gördüğüm için söylüyorum. Msi afterburner ilr birazcık overclock yapılıp biraz daha performans artışı veriyor ama o kadar işte

Hangi APU işlemci var sende? Emin ol 9600 ile de benzer FPS'i alacaksın para verdiğine değmez. 9600 CS:GO en düşük ayarlarda idare eder şekilde oynuyor. Gözlerimle gördüğüm için söylüyorum. MSI Afterburner ilr birazcık overclock yapılıp biraz daha performans artışı

Dusuk ayarda 4 GB RAM ile 35 40 FPS oynuyorum. 45'lere, 50'ye cikartmaz mi?

Geri
Yukarı