Çözüldü 9600M GT Valorant "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Magnesia

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dediğim gibi Valorant'ta "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatasını alıyorum. Ekran kartım NVIDIA 9600M GT. Oyun hiç açılmıyor, hata karşıma çıkıyor. Bunu bilen birisi var mı? Şimdiden teşekkürler. Bu arada sistemim Windows 7.

Hocam, maalesef DirectX 11 desteği yok.

Ekran kartın bu oyunu açamaz çünkü DX 11 desteği yok. Oyunu oynamak için DX11 destekli bir ekran kartı alman lazım.

Son gelen güncellemelerden biri ile DX 10 desteği kesildi.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, dediğim gibi Valorant'ta "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatasını alıyorum. Ekran kartım NVIDIA 9600M GT. Oyun hiç açılmıyor, hata karşıma çıkıyor. Bunu bilen birisi var mı? Şimdiden teşekkürler. Bu arada sistemim Windows 7.
Malesef ekran kartın desteklemiyor açman imkansız ilk oyun çıktığında açıyordu fakat gelen güncellemeler ardından açmaz oldu

Dxcpl programı ile yapsam olur mu? Eskiden yaptığımda "NVIDIA çalışmayı durdurdu ve bu durumdan kurtuldu" hatasını almıştım sürücü çökmüştü. Bu çözüm yararmı veya başka bir çözüm var mı ya da uygun fiyata DirectX 11 destekleyen benimki gibi bir ekran kartı varsa lütfen söyleyin. Şimdiden teşekkürler.

Dxcpl programı ile yapsam olur mu? Eskiden yaptığımda "NVIDIA çalışmayı durdurdu ve bu durumdan kurtuldu" hatasını almıştım sürücü çökmüştü. Bu çözüm yararmı veya başka bir çözüm var mı ya da uygun fiyata DirectX 11 destekleyen benimki gibi bir ekran kartı varsa lütfen söyleyin. Şimdiden teşekkürler.

Ekran kartını çıkar işlemcinin dahili ekran kartı ile oynmayı dene olma ihtimali yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı