9600M sistem hangi oyunları kaldırır?

SadeceBirOyuncu

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6650 XT, i3 12100f, 16 GB Ram, 480 GB ssd
Meslek
Yazılım Mühendisliği öğreniyorum.
  • NVIDIA GeForce 9600M GS.
  • Intel(R) tm Dual Core T6400 2.00 GHz.
  • 6 GB RAM.
  • 250 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V,GTA IV,Assasins Creed 3,Valorant,CS GO.(En çok eğleneceğinden bazıları bunlar.)

GTA V, GTA IV, Assassin's Creed 3, Valorant, CS:GO.(En çok eğleneceğinden bazıları bunlar.)

GTA V'de nasıl bir FPS alırım? Bir de daha önce GTA IV indirmeye çalıştım, link bulamadım.

GTA V, GTA IV, Assassin's Creed 3, Valorant, CS:GO.(en çok eğleneceğinden bazıları bunlar.)

Ha bir de, Valorant Direct X 11 istemiyor muydu? Benim işlemcim kaldıramıyor onu.

Peki ya GTA 5?

Arkadaş korsan link paylaşımından ceza aldı hocam. Sizde korsan oyun linkleri istemek yerine oyunu satın alabilirsiniz eğer bütçeniz yoksa bir şey diyemem tabii ama indirmeyi bilmiyorsanız burada sormanın bir anlamı yok forumun kuralları böyle.

Satın almak demiyorum, GTA 5 FPS'i soruyorum ben.

Satın almak demiyorum, GTA 5 FPS'i soruyorum ben.

Hocam verdiğiniz yanıta bakarsak öyle anlaşılıyor. Sorunuza gelirsek o sistemle GTA V oynamayı beklemeyin. Belki düşük detaylarda GTA IV oynarsınız.

Ben iyi oyunlar önerilmesini istemiştim fakat teşekkürler.

Hocam GTA 4 ve önceki GTA serilerine bakabilirsiniz. Onun dışında Call of Duty 4 Modern Warfare, Far Cry1, Far Cry 2, Half-Life 1 ve 2, portal 1 ve 2, NFS Most Wanted 2005, Left 4 Dead 1 ve 2, Doom 3, Outlast. Aklıma gelenler bunlar, işlemciniz yeter mi bilmem ama CS:GO'ya da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı