98 TL'ye 18 GB faturalı pakette kalınır mı?

Cabbar40

Decapat
Öncelikle merhaba, hattımı faturalı tarifeye geçirdim. Operatörüm 3 ay cayma bedelsiz kullanma hakkı tanıdı. 3. aya girmek üzereyim, tarife içeriği şu şekilde:

18 GB, 2000 dakika, sınırsız WhatsApp, 250 SMS vergiler dahil 98 TL.

Sizce faturalı tarifeye devam etmeli miyim, içerik fiyatı pahalı mı? (Faturasızda 2 ayda bir eski tarifeme zam yükleniyordu.)

15 aylık taahhüt sonucunda operatör daha indirimli tarifeler sunar mı?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Öncelikle merhaba, hattımı faturalı tarifeye geçirdim. Operatörüm 3 ay cayma bedelsiz kullanma hakkı tanıdı. 3. aya girmek üzereyim, tarife içeriği şu şekilde:

18 GB, 2000 dakika, sınırsız WhatsApp, 250 SMS vergiler dahil 98 TL.

Sizce faturalı tarifeye devam etmeli miyim, içerik fiyatı pahalı mı? (faturasızda 2 ayda bir eski tarifeme zam yükleniyordu.)

15 aylık taahhüt sonucunda operatör daha indirimli tarifeler sunar mı?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Bence bu fiyata uygun.

3-4 ay önce 24 ay sözleşme imzalayarak Teknosacell'den 85TL'ye 35GB internet, 1500DK ve 1500SMS aldım. Üstüne de 250TL hediye çeki verdiler. Türk Telekom altyapısını kullanıyor, Vodafone'dan sonra çekmesinde biraz sorun var ama fiyat uygun diye idare ediyorum. Bana göre 18GB 90TL fazla.

3-4 ay önce 24 ay sözleşme imzalayarak Teknosacell'den 85TL'ye 35GB internet, 1500DK ve 1500SMS aldım. Üstüne de 250TL hediye çeki verdiler. Türk Telekom altyapısını kullanıyor, Vodafone'dan sonra çekmesinde biraz sorun var ama fiyat uygun diye idare ediyorum. Bana göre 18GB 90TL fazla.
Hocam memnun musunuz teknosacellden.

Hocam memnun musunuz teknosacellden.
Hayır😂
Eskiden Vodafone kullanıyordum, hemen hemen her yerde çekiyordu. Şuan evimin arka 2 odasındayken arayanlar ulaşamıyor maalesef. Bir de birisi ile şebeke üzerinden konuşurken internetim 4.5G'den 3G'ye düşüyor. Aradım müşteri hizmetlerini normal dediler😂. Bende S20 FE var, arkadaşta A32 var onda 4.5G'den 3G'ye düşmüyor bende düşüyor ve buna çözüm sunmuyorlar. Eğer evinizde her hat çekiyorsa ve fiyat olarak bayağı iyi bir avantaj varsa kullanılabilir. Onun dışında tavsiye etmiyorum.

Ben Türk Telekom'da, faturalı, Armağan 20GB kullanıyorum. 1000 dakika, 500 SMS, 20GB internet. Fiyatı 65 TL. 1 yıllık taahhütlü.

3-4 ay önce 24 ay sözleşme imzalayarak Teknosacell'den 85TL'ye 35GB internet, 1500DK ve 1500SMS aldım. Üstüne de 250TL hediye çeki verdiler. Türk Telekom altyapısını kullanıyor, Vodafone'dan sonra çekmesinde biraz sorun var ama fiyat uygun diye idare ediyorum. Bana gör
Cevaplarınız için teşekkürler, operatörümün müşteri hizmetlerini arayarak 15gb 65 tlye 1 yıl taahhütlü tarifeye geçiş yaptım.

Geri
Yukarı