980 Pro için harici SSD soğutma bloğu önerisi

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 Pro 1 TB
Anakart
Asus B660M-K
Son düzenleme:
Muhtemelen şu ikisinden birini, TR'de yeterli kaynak olmadığından yabancı kaynaklara da bakacağım ama yine de ikisinin performansı birbirine çok yakın olacak gibi

Aldığında hangisini aldığını ve memnun olup olmadığını beni bu konuya etiketliyerek söyler misiniz ?

Aldığında hangisini aldığını ve memnun olup olmadığını beni bu konuya etiketliyerek söyler misiniz?

Elbette, istatistikleriyle birlikte haber edeceğim burada. Beklemede kal hocam

@theumtkyd hocam tekrardan merhaba, bilgilendirme yapmak istedim

Bu iki üründen birini alacağım sanırım. İkisinin de farklı renkleri mevcut. Blokları daha kalın ve başarılı. Zaten yukarıda attıklarımla aralarında uçuk bir fiyat farkı da yok. Tabii bu ay alabilir miyim bilmiyorum, alırsam bilgilendiririm. Gelecek ay alırsam da o vakit bilgilendiririm sorun değil. Eğer acil alacaksan sen de göz atarsın diye yukarıya bıraktım. Sağlıcakla

Son düzenleme:
Elbette, istatistikleriyle birlikte haber edeceğim burada. Beklemede kal hocam

@theumtkyd hocam tekrardan merhaba, bilgilendirme yapmak istedim

Bu iki üründen birini alacağım sanırım. İkisinin de farklı renkleri mevcut. Blokları daha kalın ve başarılı. Zaten yukarıda attıklarımla aralarında uçuk bir fiyat farkı da yok. Tabii bu ay alabilir miyim bilmiyorum, alırsam bilgilendiririm. Gelecek ay alırsam da o vakit bilgilendiririm sorun değil. Eğer acil alacaksan sen de göz atarsın diye yukarıya bıraktım. Sağlıcakla
Çok sağol hocam.Ama ben almayacağım galiba.Ssdnin kendi soğutması iyiymiş diye duydum.Ssdyi alınca sıcaklığına bakar ısınıyorsa öyle alırım diye düşündüm.Sen yine de aldığında hangisini aldığını ve eline ulaştığında iyi mi kötü mü deneyimlerini paylaşırsan sevinirim.

Çok sağ ol hocam. Ama ben almayacağım galiba. SSD'nin kendi soğutması iyiymiş diye duydum. SSD'yi alınca sıcaklığına bakar ısınıyorsa öyle alırım diye düşündüm. Sen yine de aldığında hangisini aldığını ve eline ulaştığında iyi mi kötü mü deneyimlerini paylaşırsan sevinirim.

Tamamdır hocam mutlaka bilgilendiririm çünkü 60' sıcaklığa ulaşabiliyor benimki. İleride gelecek arkadaşlara da bilgilendirme olmuş olur. Kendine çok iyi bak sonra görüşmek üzere

Tamamdır hocam mutlaka bilgilendiririm çünkü 60' sıcaklığa ulaşabiliyor benimki. İleride gelecek arkadaşlara da bilgilendirme olmuş olur. Kendine çok iyi bak sonra görüşmek üzere
Hocam ssdlerin olması gereken sıcaklığı kaçtır ki ? 60 Pek fazla gelmedi çünkü.Sen de kendine iyi bak görüşürüz.

Hocam ssdlerin olması gereken sıcaklığı kaçtır ki ? 60 Pek fazla gelmedi çünkü.Sen de kendine iyi bak görüşürüz.
çok geç baktığım için mazur gör... havalar serinlediği için gelecek yaza erteledim. sıcaklık olarak da resmi verilere hakim değilim fakat ortalama kullanımda 45 olması gerektiğini düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı