9800 GT GTA 5'i oynatmıyor

Bu oyunu gerçekten sorunsuz ve rahat oynamak istiyorsan maalesef ki o cüzdanın içi açılacak aksi takdirde sadece boşa umut bağlarsın.

Öğrenci olduğum için gelirim yok ve bir şey alamıyorum şu an para biriktiriyorum ve ayriyetten kumbaram var 1500-2000 TL civarında param olduğunda sanırım 2 el bir bilgisayar toplarım.
İşlemci 162 TL ama anakart 900 TL maalesef. Fiyatların arttığını unutmuştum. Onun yerine 2. elden R3 1200 AF A320 anakart ve 8 GB RAM bakın derim.

Bilgisayarımdaki anakart yüzünden RAM'i 4'ten fazla yükseltemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan da gördüğün üzere düşük ayarlarda 25-40 FPS alırsın ki burada adam video çekmiş.
Hatta düzgün işlemci ve RAM ile o ekran kartı 720P Low ayarlarda 30-50 arası alıyor. Çok donmaktan kastın 5-10 FPS mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan da gördüğün üzere düşük ayarlarda 25-40 FPS alırsın ki burada adam video çekmiş.
Hatta düzgün işlemci ve RAM ile o ekran kartı 720p Low ayarlarda 30-50 arası alıyor. Çok donmaktan kastın 5-10 FPS mi?

İlk banka görevinde 25 30 FPS akıcı oynadım ama şehre gelince droptan geçilmedi tüm FPS arttırma videolarını izledim oyunu FPS arttırmak için Ultra Low bile yaptım ama şehirdeki droptan kurtulamadım.

O zaman başka bir sorun var, adamlar video çekmelerine rağmen 25-30 FPS oynuyorlar. @kino arkadaşımızın dediği gibi sıcaklıklar ne durumda?

Hiç kontrol etmedim, bugün bilgisayara format attım 2 3 gün sonra bilgisayara ilk GTA 5'i tekrar yükleyeceğim.

Oyunun donmasını bekliyordum ama oynayabileceğimi düşünüyordum büyük hayal kırıklığı oldu benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı