9800 GT sistem nasıl?

iPredex

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar Letgo'dan ucuz orta bir bilgisayar almak istiyordum. Bir bilgisayar buldum fakat iyi mi kötü mü orasını bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim, özellikleri:
NVIDIA GeForce 9800 GT.
2 GB RAM (ben üzerine 4 - 2 GB RAM daha eklemeyi düşünüyorum)
AMD Athlon(tm) II X2 255 Processor 3.10 GHz.

Eğer ucuz taktırmam gereken bir şey var ise taktırırım yardım etmeniz yeterli.
Resimlerde var fakat tam net değil Letgo'dan aldığım için.

ekran kartı.PNG

kart.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Dual Channel çalışması için 2GB ram eklemen gerekir,çift çekirdek işlemci günümüzde çok yetersiz kalır.Oyun oynamayacaksan günlük kullanımda iş görür.

Hocam çok eski bir PC bu. Bütçeniz nedir? Bu PC için ne kadar istiyor satıcı?

500 istiyor oyun olarak da zaten Minecraft vb oyunları oynamak için alacaktım eski laptopum ise

Intel HD Grapich

8 GB RAM.

Intel Core i5 M520 2.4GHz

Sistemimi bu yüzden değiştirmek istiyorum 15 yıllık PC maalesef benimkisi.

500 istiyor oyun olarak da zaten Minecraft vb oyunları oynamak için alacaktım eski laptopum ise.

Intel HD grapich.

8 GB RAM.

Bunun da bir 8-10 yılı vardır. Ekran kartı zaten yanlış hatırlamıyorsam 2007'de çıkmıştı.

500 istiyor oyun olarak da zaten Minecraft vb oyunları oynamak için alacaktım eski laptopum ise

Intel HD Grapich

8 GB RAM.

Reis laptop daha iyi anlattıgın PC'den

Hocam ekran kartı 2008 başlarından kalma bir kart diye biliyorum. "Orta" bir bilgisayar demişsiniz. Ama orta olmaktan çok uzak. O yıllarda üretilen amd işlemciler baya ısınır ve verimsinizdir. O yıllarda üretilen İntel işlemciler bence daha iyi bir seçim olacaktır. Minecraft oynayacağım demişsiniz. Bahsettiğiniz iş için yeterlidir. O dönem çıkış yapmış Call Of Duty oyunlarını fln çok rahat oynayabilirsiniz.

Yıllaaaar yıllaaar önceydi. 13-14 sene kadar sanırım. Buna benzer bir sistemim vardı. Oradan düşün hocam. Sen günümüz devrinde gidip Iphone 3 alır mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı