9800 GT ve i5 4590 GTA 5'de kaç FPS alır?

Shacola

Hectopat
Sistem özelliklerim;
NVIDIA GeForce 9800GT 1 GB 256 Bit DDR3.
i5 4590 3.3GHz 6MB 4 çekirdek.
8 GB 1600MHz 2x4 DDR3 RAM.
1TB HDD.
256 GB SSD.

Yılbaşı indiriminde GTA 5 almayı düşünüyorum sizce kaç FPS alırım 720P veya 1080P'de? Şimdi almak istiyorum çünkü Nisan ayı gibi RX 570 Armor'a geçeceğim ve o zamana kadar biraz oynayasım var.
Sizce kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerim;
NVIDIA GeForce 9800GT 1 GB 256 Bit DDR3.
i5 4590 3.3GHz 6MB 4 çekirdek.
8 GB 1600MHz 2x4 DDR3 RAM.
1TB HDD.
256 GB SSD.

Yılbaşı indiriminde GTA 5 almayı düşünüyorum sizce kaç FPS alırım 720P veya 1080P'de? Şimdi almak istiyorum çünkü Nisan ayı gibi RX 570 Armor'a geçeceğim ve o zamana kadar biraz oynayasım var.
Sizce kaç FPS alırım?
İşlemci 9800gt ye göre çok güçlü. Üstelik DX10 bir GPU. Bu kart normalde bile 1080p video izlerken kasabiliyor. Tavsiyem ekran kartını aldıktan sonra GTA 5 alman.

GTA V'i alma, mevcut ekran kartını sat. Toplamda 250 TL gibi bir bütçen olur. 250 TL daha bul, yılbaşında kendine bir güzellik yap. İkinci el RX 570 al. Kafalar yine zehir. Önerime kulak vermezsen, videoyu izleyebilirsin. 720p'de oynarsın. GTA Online oynamayı düşünüyorsan, FPS biraz daha düşebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İkinci el RX 570-580'nin piyasası miningcilerden geçilmiyor, nasıl güvenip de alsın insanlar?
Armor modeli kronik ısınma sorunlu, tavsiyem farklı bir modele yönelin.

İkinci el RX 570-580'nin piyasası miningcilerden geçilmiyor, nasıl güvenip de alsın insanlar?
Armor modeli kronik ısınma sorunlu, tavsiyem farklı bir modele yönelin.
Garantili, kutusunda olduktan sonra mining yapılmış ya da oyun oynanmış beni pek ilgilendirmiyor. Ayrıca 60 derecede, düzenli bakımı yapılmış bir mining kartı, canı çıkarılmış ve overclock görmüş bir gamer GPU'ya tercih ederim.

önceden 9500 gt kullanıyordum gta 5 720p low ayarlarda 45 fps altına düşmüyordu hatta şehir dışında 60 fps zorluyor 9800 gt low grafiklerde gayet başarılı sonuçlar verebilir

İşlemci 9800gt ye göre çok güçlü. Üstelik DX10 bir GPU. Bu kart normalde bile 1080p video izlerken kasabiliyor. Tavsiyem ekran kartını aldıktan sonra GTA 5 alman.
böyle bir ekran kartı olan bir arkadaş GTA5 almaz.Korsan indirir Soruna gelecek olursak en düşük ayarda ortalama 20-25 fps alacaksındır :) Buda oyunu oynatacaktır kasma yapar ama çok az tabi kartında durumuna bağlı :)

böyle bir ekran kartı olan bir arkadaş GTA5 almaz.Korsan indirir Soruna gelecek olursak en düşük ayarda ortalama 20-25 fps alacaksındır :) Buda oyunu oynatacaktır kasma yapar ama çok az tabi kartında durumuna bağlı :)
20 25 fps çok az kasmamı yapar ?
hocam bilmiyorsan söyliyim gözün algılama sınırı 30 fps düşünce akıcılık kaybolur 25 fps filmler için kullanılar bir teknik onda da motion blur olduğu için fark etmiyoruz düzgün bilgi verin

Tavsiyeleriniz için teşekkürler, öncelikle çok uzun süredir kullanıyorum ve pek kimsenin 250tl vereceğini düşünmüyorum ama verirlerse bile nisan gibi en az 1.100 - 1.200 bandına birde 250 eklersem nitro+ modelini nile alabilirim.
Satarsam hangi platformdan ilan vermeliyim sizce?

Tavsiyeleriniz için teşekkürler, öncelikle çok uzun süredir kullanıyorum ve pek kimsenin 250tl vereceğini düşünmüyorum ama verirlerse bile nisan gibi en az 1.100 - 1.200 bandına birde 250 eklersem nitro+ modelini nile alabilirim.
Satarsam hangi platformdan ilan vermeliyim sizce?
sahibinden de çok çabuk satabilirsin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı