İşletim sistemi
Windows 8.1

420_T

Kilopat
Makaleler
2
Sistem özelliklerim:

Sürüm: Windows 8.1 Pro 64-Bit.
İşlemci: i7 870 2.93GHz.
RAM: 8, 00GB Single-Channel DDR3 @ 662MHz.
Anakart: Intel h55.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9800 GT 4 GB.
SSD: 111GB Adata SU650.
Monitörüm 60 Hz.

Kasada ısınmıyor ki her zamanki soğukluğunda durduk yere oyuna girdiğimde niye böyle oldu ki.

Hep düşük ayarlarda 150-200 FPS arası oynuyordum drop bile yemeden, 2 gün önce durduk yere 50-60 FPS'e düşmeye başladı. Çatışmaların yoğun olduğu yerde smoke flaş falan ekstra drop yiyorum. Hatta bu başlayınca oyunu silip tekrar yükledim düzelmedi bilgisayara format attım driverları güncelledim. Windows Update'leri yaptım, yok abi düzelmiyor. Yardımcı olun lütfen ya.

Bir de diğer oyunlarda pek sorun göremedim, CS:GO'da oynayışı etkileyecek şekilde FPS düşüyor.

İstediğiniz her türlü SS'i vs atarım, yeter ki yardımcı olun 2 gündür doğru düzgün oynayamadım bilgisayarcıya'da götüremiyorum malum biliyorsunuz corona virüsten kapalı her yer 😢

Son düzenleyen: Moderatör:
CrystalDiskInfo ile SSD'nin sağlık değerlerini kontrol ediniz. Sorun belki SSD kaynaklı olabilir, kronik sorunlu SSD modeli.
Dediğiniz programı indirdim, SSD değerleri iyi diyor hatta SS bırakayım:

Her türlü yardıma açığım arkadaşlar.
ssd.png

Yardım edecek yok mu ya

Son düzenleme:
Sistem özelliklerim:

Sürüm: Windows 8.1 Pro 64-Bit.
İşlemci: i7 870 2.93GHz.
RAM: 8, 00GB Single-Channel DDR3 @ 662MHz.
Anakart: Intel h55.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9800 GT 4 GB.
SSD: 111GB Adata SU650.
Monitörüm 60 Hz.

Kasada ısınmıyor ki her zamanki soğukluğunda durduk yere oyuna girdiğimde niye böyle oldu ki.

Hep düşük ayarlarda 150-200 FPS arası oynuyordum drop bile yemeden, 2 gün önce durduk yere 50-60 FPS'e düşmeye başladı. Çatışmaların yoğun olduğu yerde smoke flash falan ekstra drop yiyorum. Hatta bu başlayınca oyunu silip tekrar yükledim düzelmedi bilgisayara format attım driverları güncelledim. Windows Update'leri yaptım, yok abi düzelmiyor. Yardımcı olun lütfen ya.

Bir de diğer oyunlarda pek sorun göremedim, CS:GO'da oynayışı etkileyecek şekilde FPS düşüyor.

İstediğiniz her türlü SS'i vs atarım, yeter ki yardımcı olun 2 gündür doğru düzgün oynayamadım bilgisayarcıya'da götüremiyorum malum biliyorsunuz corona virüsten kapalı her yer 😢

Sana tavsiyem sistem geri yükleme yap, bilgisayarında sorun olmadığını bildiğimbir tarihe geri dönüş yap, Ethernet kablosunuda bilgisayardan çekip, Windows geri yükleme yaptığı anda Windows Update'i kapa oynamaya devam et, sorun çözülmezse düşünürüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı