9800GT sistem FPS durumu iyi lakin PUBG Mobile'da takılmalar oluyor

alicurtar

Femtopat
PUBG Mobile'i GameLoop emülatörü üzerinden oynuyorum fakat bir sıkıntı var. Kalabalık yerlere atlamadığım zaman örneğin: Pochinki vs. FPS 50 ile 60 arasında oluyor genellikle. Ama Pochinki gibi kalabalık yerlere atlasam 40 ile 45 arası FPS alıyorum. Sıkıntı bu değil. Kalabalık yere atlamadığımda dahi kasma olmamasına rağmen takılma yaşıyorum. Örneğin fareyi sağa çevirdikten 1-2 saniye sonra karakter dönüyor. Kalabalık yere atlasam tabii bu takılma daha çok oluyor. FPS'imden memnunum bana yetiyor bu FPS fakat şu takılma çok sinir bozucu. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sistem özellikleri:
8 GB RAM 64 Bit.
i5 işlemci.
NVIDIA 9800GT 1GB ekran kartı.
Direct X sürümü 12.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile'i GameLoop emülatörü üzerinden oynuyorum fakat bir sıkıntı var. Kalabalık yerlere atlamadığım zaman örneğin: Pochinki vs. FPS 50 ile 60 arasında oluyor genellikle. Ama pochinki gibi kalabalık yerlere atlasam 40 ile 45 arası FPS alıyorum. Sıkıntı bu değil. Kalabalık yere atlamadığımda dahi kasma olmamasına rağmen takılma yaşıyorum. Örneğin fareyi sağa çevirdikten 1-2 saniye sonra karakter dönüyor. Kalabalık yere atlasam tabii bu takılma daha çok oluyor. FPS'imden memnunum bana yetiyor bu FPS fakat şu takılma çok sinir bozucu. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sistem özellikleri:
8 GB RAM 64 Bit.
i5 işlemci.
Direct X sürümü 12.

GameLoop şu an sıkıntılı yeni güncelleme gerekiyor.

PUBG Mobile'i GameLoop emülatörü üzerinden oynuyorum fakat bir sıkıntı var. Kalabalık yerlere atlamadığım zaman örneğin: Pochinki vs. FPS 50 ile 60 arasında oluyor genellikle. Ama pochinki gibi kalabalık yerlere atlasam 40 ile 45 arası FPS alıyorum. Sıkıntı bu değil. Kalabalık yere atlamadığımda dahi kasma olmamasına rağmen takılma yaşıyorum. Örneğin fareyi sağa çevirdikten 1-2 saniye sonra karakter dönüyor. Kalabalık yere atlasam tabii bu takılma daha çok oluyor. FPS'imden memnunum bana yetiyor bu FPS fakat şu takılma çok sinir bozucu. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sistem özellikleri:
8 GB RAM 64 Bit.
i5 işlemci.
Direct X sürümü 12.

O ekran kartının Direct X 11 destekliyor ve işlemci tam modeli nedir?

PUBG Mobile'yi Gameloop emülatörü üzerinden oynuyorum fakat bir sıkıntı var. Kalabalık yerlere atlamadığım zaman örn: Pochinki vs. FPS 50 ile 60 arasında oluyor genellikle. Ama Pochinki gibi kalabalık yerlere atlasam 40 ile 45 arası FPS alıyorum. Sıkıntı bu değil. Kalabalık yere atlamadığımda dahi kasma olmamasına rağmen takılma yaşıyorum. Örneğin mouseyi sağa çevirdikten 1-2 saniye sonra karaktedönüyor. Kalabalık yere atlasam tabii bu takılma daha çok oluyor. FPS'im den memnunum bana yetiyor bu FPS.Fakat şu takılma çok sinir bozucu. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..
sistem özellikleri
8gb ram 64 bit
i5 işlemci
Nvidia 9800Gt 1gb ekran kartı
Direct x sürümü 12

O ekran kartının Direct X 11 destekliyor ve işlemci tam modeli nedir?
Dxdiag'ı çalıştırdığımda directx sürümünün 12 olduğu yazıyor ama.
İşlemci tam modelini bilmiyorum şu an PC açık değil.
GameLoop şu an sıkıntılı yeni güncelleme gerekiyor.
Bence de çünkü 1 ay öncesine kadar da bu sorun yoktu. Zula'da da takılmadan oynayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı