990XA-GD55, HD7950 ve FX-8350 Sistem Hakkında Görüşleriniz

50Cent

Hectopat
Arkadaşlar aşağıdaki sistemi cumartesi günü alcam. Sizce iyi mi? Oyun için topladım max bütcem 2000 TL idi. Bu 1967 TL tuttu.
NOT : Değişceklerim var mı, varsa işlemci önermeyin bu işlemciyi almakta kararlıyım.

kl786.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstad Everest kasa o sisteme bir hayli sırıtmış. Hani markayı geçtim, DirectCU soğutuculu ekran kartını alabilecek derinliğe sahip mi? Kablo yönetim boşlukları olmadan içerinin kalabalığıyla nasıl baş edeceksiniz? 750w'lık PSU'yu alabilecek genişlikte mi? Bu soruların yanıtını tam anlamıyla bulmadan o kasada karar kılmayın derim.

Ben HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA aldım aralarında 32 TL bi fiyat farkı var ama Penceresizinde ön panelde USB 3.0 Portu yok. Ayrıca Pencereli Kasada Ön Panelde 1x20 cm Üst Panelde 1x20 cm ve arka panelde 1x12 cm olmak üzere 3 fanla birlikte geldi. 32 TL fark verip Pencereli almak daha mantıklı bence.

Sistem olmamış, çok daha iyi sistem toplanabilir. OCZ veya Corsair PSU, 1866 MHz CL9 RAM, ASUS R2.0 anakart alınabilirdi. İşlemciyi bu kadar yüksek tutmaya gerek yok. FX 6300 alıp ekran kartına yüklenebilirsin.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı