999 TL'ye Alınabilecek En İyi Oyuncu Koltuğu

bugmenot

Kilopat
Xdrive Sancak Profesyonel Oyun | Oyuncu Koltuğu Kırmızı Fiyatı

Arkadaşlar uzun süredir oyuncu koltuğu almak için araştırma yapıyordum. Xdrive yeni bir model çıkarmış sancak serisi isminde ben sipariş geçtim. 1 adet şu an Hepsiburada'da kampanyada tavsiye ederim. Ürün açıklaması kendi sitesinde var ben ekliyorum tekrar.

sancak_model_TR.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Teslim aldıysanız malzeme kalitesi ve rahatlığı hakkında da yorum yapabilir misiniz?
Ürün elime ulaştı. Malzeme kalitesi güzel rahatlık konusunda kişiye göre değişir ben mutfak sandalyesi kullaniyordum cok rahat geldi. Koltuk geriye yatıp sabit kalabiliyor digerlerinden bir farkı da kol dayama mekanizmasının 2d olması yani içe ve dışa dogru hareketi yapamıyor sadece uzun kullanımda ne olur onu bilemem ama bu piyasada alınabilecek iyi bir koltuk kurulumu biz yapıyoruz 7 tane vidayı sıkıyoruz kurulumda iki kişi olursa rahat edersiniz. Firmaya mesaj attım ve bu ürünün neden digerlerine göre uygun oldugunu sordum cevap olarak kol dayama mekanizması, kurulumu bizim yapmamız ve kargoda kurulum alanının küçülmesi ile maliyetin düşmesi cevabını aldim. Umarim yardımcı olmuşumdur

Ben adres değişikliği için iptal edip 3 gün sonra tekrar sipariş verdiğim için henüz ulaşmadı ürün, donanım forumda bir arkadaş paylaşmış ürün görselini ve BUyorumunu yapmış paylaşıyorum ürün gelince bende kendi yorumumu yapacağım inşallah, ALINTI : Arkadaşlar ürün bana da ulaştı, 5-6 gündür kullanıyorum görüşlerime gelince malzeme kalitesi çok iyi kalite hissiyatını veriyor ağır ve sağlam bir ürün ayakları kendi renginde metal ayak, kollar hareketli, tasarım olarak çok şık zaten oturumdaki rahatlığı gerçekten çok iyi yumuşak visko yastık tadında ağrı yapmıyor bel ergonomisi ve minderi gayet iyi, vücudu saran bir koltuk, boyunluk boynuma tam denk geldi kardeşim ile birlikte rahatça kullanıyoruz, bu fiyata piyasada alınabilecek iyi ürünler arasında, tavsiye ederim

Dosya Ekleri

• 43c51c8f8cb7ebeac0cbf0d34c8a773b.jpeg
    43c51c8f8cb7ebeac0cbf0d34c8a773b.jpeg
    243,2 KB · Görüntüleme: 531
Ben adres değişikliği için iptal edip 3 gün sonra tekrar sipariş verdiğim için henüz ulaşmadı ürün, donanım forumda bir arkadaş paylaşmış ürün görselini ve BUyorumunu yapmış paylaşıyorum ürün gelince bende kendi yorumumu yapacağım inşallah, ALINTI : Arkadaşlar ürün bana da ulaştı, 5-6 gündür kullanıyorum görüşlerime gelince malzeme kalitesi çok iyi kalite hissiyatını veriyor ağır ve sağlam bir ürün ayakları kendi renginde metal ayak, kollar hareketli, tasarım olarak çok şık zaten oturumdaki rahatlığı gerçekten çok iyi yumuşak visko yastık tadında ağrı yapmıyor bel ergonomisi ve minderi gayet iyi, vücudu saran bir koltuk, boyunluk boynuma tam denk geldi kardeşim ile birlikte rahatça kullanıyoruz, bu fiyata piyasada alınabilecek iyi ürünler arasında, tavsiye ederim
Ben bugün sipariş verdim ve kargo için 9 eylül diyor. Sizde de bu kadar geç mi gözüküyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı