A-101'e gelen mouse alınır mı?

fryzen

Hectopat
Makaleler
24
Kalitesiz fareler bunlar, paranı boşa harcama. Sonrasında en azından indirim kovalayıp Katar Pro alırsın.

attcaksaw

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Antalya
Çocuk alamıyorum diyor para hala onu al bunu al diyorsunuz çözemiyorum sizi, al gitsin kardeşim senin yaşındayken bende bunlardan alıyordum bozuluyor mu bozuluyordu elbet bir süre sonra ama 1 yıl idare eder en az büyüyünce kaliteli şeyler alırsın.

Ekin2407

Centipat
Makaleler
3
Yer
Antalya
Çocuk alamıyorum diyor para hala onu al bunu al diyorsunuz çözemiyorum sizi, al gitsin kardeşim senin yaşındayken bende bunlardan alıyordum bozuluyor mu bozuluyordu elbet bir süre sonra ama 1 yıl idare eder en az büyüyünce kaliteli şeyler alırsın.

Çok haklı yorum. Bütçesi neye yetiyorsa o yaşıda küçük profesyonel oyuncuda değil 2 3 yıl idare etsin sonra kendine güzel bir mouse alır.

Bilgin Tosbaga

Centipat
Yer
Bayraklı, İZMİR
Minecraft oynadığınızı gördüm Profesyonel (%70 diyelim) bir MC Oyuncusu olarak söyleyeyim önceden aynısını kullandım G300 S İle 17-18CPS Jitter yaparken o Mouse'la 5-6'yı zor görüyor cps.
Harçlık almıyorum, çalışamam 13 yaşındayım.
Bende 13 Yaşındayım bir bilgisayarcıdan Everesc SGM X7 Alabilirsin onu alma rezalet veya ailen izin verirse internetten Everesc SM-M9 Al.

KS
crazy gulu gulu

crazy gulu gulu

Centipat
Makaleler
1
Minecraft oynadığınızı gördüm Profesyonel (%70 diyelim) bir MC Oyuncusu olarak söyleyeyim önceden aynısını kullandım G300 S İle 17-18CPS Jitter yaparken o Mouse'la 5-6'yı zor görüyor cps.
Ben profesyonel değilim daha hızlı yol yapamıyorum ve artık anlayın param yok.

Yiğitt35

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Bağcılar :D
Yukarı