Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynısını fox TV de yapıyordu. Sürekli chpnin haberleri vardı ve karşı tarafı kötülüyordu. Kendi yaptıkları hataları paylaşmıyorlardı.

İşte o yüzden sadece solcuların aktif olduğu internet sitelerinde ilgi ile takip ediliyor a haberin tam karşısı.

Sözcü ve solcu gazete gibi yerleri takip edenlere bende saygı duymuyorum hatta görmemek için engelliyordum o sayfaları. Özellikle solcu gazete’nin bir huyu var. Ülkede kadın ölüyor 50 kere paylaşılıyor, erkek ölüyor 1 tane bile paylaşım yapmıyorlar ama soruncada eşitlik, adalet diyebiliyorlar.

Ulan erkek ölüm haberi yapan kanal yok ne sağcısı ne solcusu?

Tamam işte. A haberin 1 tek yalanını görmedim ama sürekli Akp'nin yaptığı icraatlerini gösteriyorlar hatalarını göstermiyorlar chp karşıtı haber yapıyorlar ama bir tek icraatlarını söylemiyorlar.
" A Haberin tek 1 yalanını görmedim" ciddi misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haberi görünce gülme tuttu. Bu haberi yapsa yapsa A haber yapar.

Can Dündar yazmıştı alttaki yazıyı.

“Apolitik: Politik olmayan
Asosyal: Sosyal olmayan
Asimetrik: Simetrik olmayan
Ahaber: Haber olmayan”

Ulan erkek ölüm haberi yapan kanal yok ne sağcısı ne solcusu?

Bahsettiğim konu sadece kadınların ölümünü paylaşıp sonrada eşitlik adalet diye paylaşım yapmak. Burada nerede eşitlik var? Yani eşitlik deyip sadece kadınların ölümünü paylaşmak nedir? Buna bir şey denir ama internet ortamındayız diye susuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı