A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarısına gerici isimden skandal yorum

Kadın düşmanı ve gerici açıklamalarıyla bilinen ilahiyatçı İhsan Şenocak, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda bugün Çin'i 3-0 mağlup ederek büyük başarı kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı hedef aldı.

Şenocak Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, kadınlarının yerinin oyun alanları olmadığını savundu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Geri kafalı" olan sensin. Adam hakaret, tehdit ve küfür etmeden istediğini söyleyebilir. İfade özgürlüğü sana mı özgürlük sadece? Adamın söyledikleri, dini şeyler. Peygamberde gelince bunları anlatmış millete. "Herkesin kendi dini" deyip geçmiş mi? Dinler hakkında en ufak bilgin yok, yorum yapmaya gelince destan yazıyorsunuz :D Adamların inandığı şey O ve O doğrultuda aktarım yapıyor. İnanmazsan kâle almazsın benim gibi. Gayet de adamın ifade özgürlüğü.

Ben solcuyum ayrıca bana ne anlatıyorsun?
Adam kendini "Peygamber" sanıyor o vakit?

En son yazdığınız cümleyle çelişmişsiniz zaten, uzatmaya gerek yok o yüzden. :) @Onur Altuğ Sever dediği gibi "güldürdü".

Türk milleti eskiden zekiydi şimdi her neyse.

Zeka testi mi yaptın? Verileri paylaşır mısın?
Türk milleti her daim ataerkil bir toplum olmuştur. Aksine kadim Türk toplumlarında mahremiyet daha önemliydi.
Şimdi daha seküler bir toplumuz. Atatürk olmasa aynı kafada devam ederdik. Buna da şükür. Atatürk bir 20 yıl daha yaşasa şu an Almanya olmuştuk.

Arkadaş daha özgürlüğün tanımını bilmiyor, gelmiş buraya "solcuyum ben" derken diğer yandan da 21. yüzyılda Taliban zihniyetini savunuyor. Yetmiyor üstüne hadsizlik ederek bir de ona buna "yobaz" diyor. Sonra da "devlet adını bile söylememiş" diyerek salağa yatarak sıyrılmaya çalışıyor.

Türk milleti her daim ataerkil bir toplum olmuştur. Aksine kadim Türk toplumlarında mahremiyet daha önemliydi.
Şimdi daha seküler bir toplumuz. Atatürk olmasa aynı kafada devam ederdik. Buna da şükür. Atatürk bir 20 yıl daha yaşasa şu an Almanya olmuştuk.

2014

İfade özgürlüğü. Hakaret, tehdit ve şiddet içermediği sürece her türlü marjinal fikir söylenebilir.
Dediğim gibi buradaki muhatap aktaran değil, aktardığı din.
Ya abicim adam baya baya Cumhuriyet düzenini bozmaya teşvik ediyor, ifade özgürlüğü değil bu. Yarın da Şeriat gelsin diye kampanya başlatırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı