A Plague Tale Requiem Türkçe yaması ne kadar sürede yapılabilir?

En son oyuna font ekleyip oyunda görünen belli başlı hataların hepsini düzenleyip güncellemiştik. O zamandan beri de oyuna sıfırdan başlayıp diyaloglarda gördüğüm en ufak anlamsız kelimeyi bile tek tek düzenliyorum. Bir iki gün içinde bitirip güncel halini yayınlamış olurum.
Hocam durum nedir izninizle?

Aman hocam geç olsun güç olmasın acelemiz yok yavaş yavaş : ).
Bende o şekilde düşünüyorum, düzenlenmiş makine olarak zaten şuanda yamayı kullanabildikleri için, çok fazla acele edip gözümden bir yer kaçsın istemiyorum ama yarın akşam yayınlıyorum yamayı. Final bölümünde çok az bir yer kaldı onu da bu gece bitirip, yarın bir iki arkadaşa ufak bir test ettirip yayınlayacağım.

Yamanın güncellenmesi bitti ve yayımlandı. İyi oyunlar arkadaşlar...
A Plague Tale: Requiem Türkçe Yama ve Kurulumu

Son düzenleme:
Bende o şekilde düşünüyorum, düzenlenmiş makine olarak zaten şuanda yamayı kullanabildikleri için, çok fazla acele edip gözümden bir yer kaçsın istemiyorum ama yarın akşam yayınlıyorum yamayı. Final bölümünde çok az bir yer kaldı onu da bu gece bitirip, yarın bir iki arkadaşa ufak bir test ettirip yayınlayacağım.

Yamanın güncellenmesi bitti ve yayımlandı. İyi oyunlar arkadaşlar...
A Plague Tale: Requiem Türkçe Yama ve Kurulumu
Emeğinize sağlık hocam tam 10 saniye önce ac Valhalayı bitirdim ve direk a plague tale'e geçicem.

Yeni konular

Geri
Yukarı