A10 7870K Oyun önerisi

Assassins Connor

Hectopat
AMD A10 7870K.
8 GB RAM 2 GB ekran kartına verili.
60GB SSD.
Güzel oyun önerin çok eski olmasın.
Oynadığım oyunlar: ETS 2, Crysis 2, Far Cry 3, CS:GO, LoL, Mount and Blade Warband, NFS most wanted 2, Mortal Kombat 9.

AMD A10 7870K.
8 GB RAM 2 GB ekran kartına verili.
60GB SSD.
Güzel oyun önerin çok eski olmasın.
Oynadığım oyunlar: ETS 2, Crysis 2, Far Cry 3, CS:GO, LoL, Mount and Blade Warband, NFS most wanted 2, Mortal Kombat 9.
Oynadığın oyunlar arasında Minecraft olmaması üzdü. Acilen Minecraft indirip oynama olayını gerçekleştirmelisiniz :)

Güzel oyun kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum. Bir zamanlar bende sizin sisteminize benzer bir sistem kullandığım için oynadığım ve beğendiğim oyunlar yazıyorum. Age of Empires 2-3, Call of Duty serisi (son çıkan oyunları hariç birçok serisini oynayabilirsiniz), Batman Arkham Asylum, Batman Arkham City, Battlefield 3-4, Dishonored, Dead Space serisi, EU4, Half Life 2, Mass Effect serisi, Medal of Honor 2010, Metro 2033, Metro Last Light, Mirror's Edge, Outlast, Prototype 1-2, Remember Me, Red Alert 2-3, Sniper Elite 2-3, Mafia 2, Sleeping Dogs, The Witcher 1-2, Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier, Darksider 1-2 şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Güzel oyun kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum. Bir zamanlar bende sizin sisteminize benzer bir sistem kullandığım için oynadığım ve beğendiğim oyunlar yazıyorum. Age of Empires 2-3, Call of Duty serisi (son çıkan oyunları hariç birçok serisini oynayabilirsiniz), Batman Arkham asylum, Batman Arkham City, Battlefield 3-4, dishonored, dead space serisi, EU4, Half-Life 2, mass effect serisi, medal of Honor 2010, metro 2033, metro Last Light, mirror's Edge, outlast, prototype 1-2, remember me, Red Alert 2-3, Sniper Elite 2-3, Mafia 2, sleeping dogs, The Witcher 1-2, Tom Clancy's Ghost recon future soldier, darksider 1-2 şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Teşekkürler yazdığın oyunlara bakacağım.

Geri
Yukarı