A10-7870K Sistemi PS4 ile Takas Etmek

hasan2471

Kilopat
Yer
USA
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıdaki PC ile Ps4'ümü takas edecem sizden tavsiye alayım dedim. Sizce nasıldır? Ekran kartı yok ama ekran kartı alacağım 300-400 TL'ye. Adama yazdım APU olduğu için Ramin 2 sini ekran kartı olarak kullanıyorum dedi. Apu ne demek? Sizce takas etmeye değer mi? Oyunlara para yetiştiremediğim için PC'ye geçmek istiyorum. Şimdiden sağ olun.
Al derseniz hangi ekran kartı uygundur?

Screenshot_2017-06-03-12-47-41.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ve Ekran kartını bir araya getiren çip APU.

A10-7870K içerisinde r7 240-r7 250 ayarında GPU var, yani ekran kartı olmadan görüntü alıp oyun oynayabilirsiniz.

Bu sistemle takas yapmanı tavsiye etmem. Öyle önü açık bir sistemde değil, ilerde yine bütçen olur ekran kartını değişmek istersen işlemci yetmezse yine masrafa gireceksin. 300-400 liraya bu sisteme ekran kartı alsan bile aralarında (PS4 ile) performans olarak çok fark olmayacak. Şuan PS4 ile çoğu oyunu hiç ayar kısmadan tak,çalıştır olarak oynuyorsunuz zaten.

Tabii bu oynadığınız oyunlara göre değişebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ve Ekran kartını bir araya getiren çip APU.

A10-7870K içerisinde r7 240-r7 250 ayarında GPU var, yani ekran kartı olmadan görüntü alıp oyun oynayabilirsiniz.

Bu sistemle takas yapmanı tavsiye etmem. Çyle önü açık bir sistemde değil, ilerde çok büyük bir değişim yapmayı düşünürsen yine masrafa gireceksin. 300-400 liraya bu sisteme ekran kartı alsan bile aralarında (PS4 ile) performans olarak çok fark olmayacak. Şuan PS4 ile çoğu oyunu hiç ayar kısmadan tak,çalıştır olarak oynuyorsunuz zaten.

Tabii bu oynadığınız oyunlara göre değişebilir.
Teşekkür ederim. Ps4 de oyunlar çok pahalı olduğu için PC'ye geçmeyi düşünüyorum. Bf1 filan oynamak istiyorum.

Bence bu sistem ile takas etmeye değmez. Arkadaşın da dediği gibi ileride yükseltmek isteseniz yine masrafa gireceksiniz. DDR4 sistem kurmak isteseniz işlemci, anakart ve RAM değişecek. Nereden baksanız yine bin liraya yakın harcarsınız.

Bence bu sistem ile takas etmeye değmez. Arkadaşın da dediği gibi ileride yükseltmek isteseniz yine masrafa gireceksiniz. DDR4 sistem kurmak isteseniz işlemci, anakart ve RAM değişecek. Nereden baksanız yine bin liraya yakın harcarsınız.
Tamam çok teşekkür ederim

Teşekkür ederim. Ps4 de oyunlar çok pahalı olduğu için PC'ye geçmeyi düşünüyorum. Bf1 filan oynamak istiyorum.

PS4'te elinizde hangi oyunlar var?

Bu sistemle takas yapmayın. Satıp üzerine o 400 lirayı eklerseniz orta karar bir sistem toplarız.

Hem daha güncel olur hemde her oyunu oynarsınız zaten, ultra olmasa bile orta ayarlar için sistem toplanabilir.

İkinci el falan oyun alınıp kullanılıyor mu PS4'te bilmiyorum ama bir araştırın derim. Kardeşlik olayı var 1 oyunu 2 hesapta kullanabiliyorsunuz sanırım buna da bir bakın daha uygun fiyatlı şekilde bulabilirsiniz oyunları.

PS4'te elinizde hangi oyunlar var?

Bu sistemle takas yapmayın. Satıp üzerine o 400 lirayı eklerseniz orta karar bir sistem toplarız.

Hem daha güncel olur hemde her oyunu oynarsınız zaten, ultra olmasa bile orta ayarlar için sistem toplanabilir.
Teşekkürler ama Ps4 ü satmaya kalkınca çok fahiş fiyatlar söylüyorlar 750-800 gibi o fiyatlara hep ps3 veriyorlar. Bu yüzden heralde PS4 ün kırılmasını bekleyeceğim

Arkadaşlar aşağıdaki PC ile Ps4'ümü takas edecem sizden tavsiye alayım dedim. Sizce nasıldır? Ekran kartı yok ama ekran kartı alacağım 300-400 TL'ye. Adama yazdım APU olduğu için Ramin 2 sini ekran kartı olarak kullanıyorum dedi. Apu ne demek? Sizce takas etmeye değer mi? Oyunlara para yetiştiremediğim için PC'ye geçmek istiyorum. Şimdiden sağ olun.
Al derseniz hangi ekran kartı uygundur?

Eki Görüntüle 238327
Maksimum 2GB VRAM ayırabildiğin R7 240-250 gücünde bir GPU var içinde RAM'in mhz'sine göre değişir .X4 860k gücünde işlemci var yada daha güçlüydü galiba.Diyorsanki illa takas edeceğim bunları bil,PC'ye sonradan RX 460 (560),GTX 1050 (1050Tİ) takabilirsin sonrası darboğaz yapar.GTA V gibi oyunları yani yeni oyunları 30 FPS+ oynatır ama ayarlar en düşükte 720p'de.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı