A101’den Piranha klavye alınır mı?

Piranha'lar ucuz oluyor ancak malzeme kalitesi ve ömür konusunda pek iyi diyemiyeceğim Piranha kullanmıs biri olarak söylüyorum bu cihazların ömürü maksimum 1 yıl normal kullansan dahi bir süre sonra kendi kendine sorunlar çıkarıyor ancak diyorsanız ki beni 1 yıl götürsün paramda cebimde kalsın o zaman alabilirsiniz.

Benim istediğim klavye Apple klavyesine benziyor yani alınır mı sizce? Pek görünmese de klavye bu.
C9D7D9CC-67AF-4E4A-BF65-101C4ECA1B1F.jpeg

Bilgisayarımda, tabletimde falan kullanacağım yani işime yarar değil mi?

Benim istediğim klavye Apple klavyesine benziyor yani alınır mı sizce? Pek görünmese de klavye bu.Eki Görüntüle 635524
Bilgisayarımda, tabletimde falan kullanacağım yani işime yarar değil mi?
Oyun vb. amaçlarla kullanmayacaksanız alınmasında bir sakınca yoktur, tabii dayanıklılığı ve kronik sorunları olup olmadığı hakkında bir şey diyemeyiz. Beklentiniz yüksek değilse alınabilir ama çok iyi tepki hızı veya çok yüksek malzeme kalitesi beklemeyin.

Aynı klavyenin Trust markasi var bende. Sırf tuş dizimi için almıştim. Aynı kalitede ürünler olacağını tahmin ediyorum.
- Yazılım ile uğraşırken yaptığım yazım makrolarına yetişemiyor.
- Bluetooth'dan kopma süresi çok kısa; tik olmuştu.
- Tuşların hissiyatı cidden kötü idi. Ama klavye ele oturuyordu.
- Oyun vs. için hiç uygun bir klavye değil.

Tekrar edeyim bendeki Trust marka klavye icin bu yorumlar. Ama bu tarz markalar genelde aynı oluyor.

Bence uzak durulması gereken bir marka. Daha önce ürünlerini kullandım. En basitinden ilk çıkan android telefonunu kullanmıştım 1 sene bile dayanmadı telefon hassas kullanmama rağmen. Ekranı kendi kendine basıyordu. Malzeme kalitesi de alt sınıf.

Aynı klavyenin Trust markasi var bende. Sırf tuş dizimi için almıştim. Aynı kalitede ürünler olacağını tahmin ediyorum.
- Yazılım ile uğraşırken yaptığım yazım makrolarına yetişemiyor.
- Bluetooth'dan kopma süresi çok kısa; tik olmuştu.
- Tuşların hissiyatı cidden kötü idi. Ama klavye ele oturuyordu.
- Oyun vs. için hiç uygun bir klavye değil.

Tekrar edeyim bendeki Trust marka klavye icin bu yorumlar. Ama bu tarz markalar genelde aynı oluyor.
Hocam Trust kaliteli bir firmadır, Trust bile böyle bir şey ürettiyse Piranha markayı düşünemiyorum. Yorumun güzel olmuş alacak arkadaş bilgilenmiştir. Büyük bir hevesle alıp iki gün sonra deli olup rafa kaldıracak bence.

Geri
Yukarı